Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. augusts, 2014
Drukāt

Par labu “Komfortam” nedaudz plāno paplašināt Tukuma novada teritoriju

Foto-LETAFoto-LETA

Ņemot vērā kāda uzņēmuma lūgumu, ir plānots nedaudz paplašināt Tukuma novada administratīvo teritoriju.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir sagatavojusi likumprojektu par Tukuma novada un Engures novada administratīvo robežu grozīšanu, lai Tukuma novada teritorijai pievienotu nelielu daļu no Engures administratīvās teritorijas.

Tas tiks darīts saistībā ar uzņēmuma “Komforts” lūgumu. Šī uzņēmuma ražošanas ēkas izvietotas uz blakus esošām zemes vienībām, kas atrodas gan Tukuma novada teritorijā, gan Engures novada teritorijā. Tas apgrūtina uzņēmuma darbību un investīciju piesaisti, kā arī ražošanas ēku celtniecību.

Uzņēmums lūdza Tukuma novada pašvaldību rosināt grozīt administratīvās teritorijas robežu, lai visas zemes vienības, uz kurām izvietotas uzņēmuma ražotnes, atrastos Tukuma novada teritorijā un tās varētu apvienot vienā zemes vienībā ar vienotu adresi.

Līdz ar likuma stāšanos spēkā Tukuma novadam tiks pievienoti 1,4357 hektāri.

Šādu teritoriju grozīšanu ir atbalstījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan arī Tukuma dome.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+