Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
16. augusts, 2014
Drukāt

Par labu “Komfortam” nedaudz plāno paplašināt Tukuma novada teritoriju

Foto-LETAFoto-LETA

Ņemot vērā kāda uzņēmuma lūgumu, ir plānots nedaudz paplašināt Tukuma novada administratīvo teritoriju.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir sagatavojusi likumprojektu par Tukuma novada un Engures novada administratīvo robežu grozīšanu, lai Tukuma novada teritorijai pievienotu nelielu daļu no Engures administratīvās teritorijas.

Tas tiks darīts saistībā ar uzņēmuma “Komforts” lūgumu. Šī uzņēmuma ražošanas ēkas izvietotas uz blakus esošām zemes vienībām, kas atrodas gan Tukuma novada teritorijā, gan Engures novada teritorijā. Tas apgrūtina uzņēmuma darbību un investīciju piesaisti, kā arī ražošanas ēku celtniecību.

Uzņēmums lūdza Tukuma novada pašvaldību rosināt grozīt administratīvās teritorijas robežu, lai visas zemes vienības, uz kurām izvietotas uzņēmuma ražotnes, atrastos Tukuma novada teritorijā un tās varētu apvienot vienā zemes vienībā ar vienotu adresi.

Līdz ar likuma stāšanos spēkā Tukuma novadam tiks pievienoti 1,4357 hektāri.

Šādu teritoriju grozīšanu ir atbalstījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan arī Tukuma dome.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+