Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Par lamāšanos skolā – protokols par sīko huligānismu (2)

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieks, nodrošinot sabiedrisko kārtību pie kādas Sarkandaugavas izglītības iestādes, saņēma informāciju par 16 gadus vecu jaunieti, kurš skolas telpās lamājies ar cieņu aizskarošiem izteicieniem.

Jaunieša rupjo lamāšanos dzirdējuši vairāki skolēni un izglītības iestādes darbinieki. No aculieciniekiem saņemta informācija, ka jaunietis, neskatoties uz salīdzinoši neilgo jaunā mācību gada laiku, regulāri lietojis necenzētus vārdus, tāpat viņam jau izteikti vairāki aizrādījumi par neadekvāto uzvedību, taču viņš tos nav ņēmis vērā.

Jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret apkārtējiem un izglītības iestādes darba traucēšana. Par notikušo telefoniski informēta jaunieša māte.

Rīgas pašvaldības policisti nodrošina sabiedrisko kārtību ne tikai pie skolām, bet viņu maršrutos ir iekļautas arī interešu izglītības iestādes, sporta stadioni, mūzikas un mākslas skolas. Kopā 161 objekts, kuros pastiprināta uzmanība tiek pievērsta skolēnu aktivitātēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot! Kāds sāk vismaz kut ko darīt šajā lauciņā!Citādi jauniešu visatļautība plaukst un zeļ neviena netraucēta!

  2. Kà tagad var n/p sastàdìt adm. pàrkàpuma prorokolu, ja vispirms ir jàpiemèro citi audzinoša rakstura ietekmèšanas lìdzekļi?!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+