×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. septembris, 2016
Drukāt

Par lamāšanos skolā – protokols par sīko huligānismu (2)

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieks, nodrošinot sabiedrisko kārtību pie kādas Sarkandaugavas izglītības iestādes, saņēma informāciju par 16 gadus vecu jaunieti, kurš skolas telpās lamājies ar cieņu aizskarošiem izteicieniem.

Jaunieša rupjo lamāšanos dzirdējuši vairāki skolēni un izglītības iestādes darbinieki. No aculieciniekiem saņemta informācija, ka jaunietis, neskatoties uz salīdzinoši neilgo jaunā mācību gada laiku, regulāri lietojis necenzētus vārdus, tāpat viņam jau izteikti vairāki aizrādījumi par neadekvāto uzvedību, taču viņš tos nav ņēmis vērā.

Jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret apkārtējiem un izglītības iestādes darba traucēšana. Par notikušo telefoniski informēta jaunieša māte.

Rīgas pašvaldības policisti nodrošina sabiedrisko kārtību ne tikai pie skolām, bet viņu maršrutos ir iekļautas arī interešu izglītības iestādes, sporta stadioni, mūzikas un mākslas skolas. Kopā 161 objekts, kuros pastiprināta uzmanība tiek pievērsta skolēnu aktivitātēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot! Kāds sāk vismaz kut ko darīt šajā lauciņā!Citādi jauniešu visatļautība plaukst un zeļ neviena netraucēta!

  2. Kà tagad var n/p sastàdìt adm. pàrkàpuma prorokolu, ja vispirms ir jàpiemèro citi audzinoša rakstura ietekmèšanas lìdzekļi?!

Draugiem Facebook Twitter Google+