×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
29. oktobris, 2016
Drukāt

Par “Latvijas attīstībai” vadītāju atkārtoti ievēl Juri Pūci (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Juris Pūce.

Par partijas “Latvijas attīstībai” (LA) vadītāju šodien atkārtoti tika ievēlēts tās līdzšinējais priekšsēdētājs Juris Pūce.

Par Pūci tika balsots visos 96 derīgajos biļetenos, bet vēl divi biļeteni tika atzīti par nederīgiem.

Balsu skaitīšanas komisijas ziņojumā nejauši tika norādīts, ka Pūce ir ievēlēts par “valsts priekšsēdētāju” – šāda titula piedēvēšana politiķim raisīja jautrību klātesošajos.

Par partijas valdes locekļiem tika ievēlēti Edgars Jaunups, Baiba Fromane, Andrejs Žagars, Rihards Pīks, Andris Bačkurs, Rasma Zaharenko, Ilze Grīnberga, Gatis Zamurs, Artūrs Toms Plešs, Viesturs Liepkalns, Jeļena Jesajana, Māris Mičerevskis, Viesturs Zeps un Sergejs Akuličs.

Kā ziņots, Pūce šodien LA kongresā klātesošajiem sacīja, ka pēdējo divu gadu laikā Latvijas politiskā vara ir klunkurojusi redzējuma trūkumā, neizlēmībā un izdabāšanā īstermiņa kaislībām.

“Varas partijas ir aizņemtas ar sevi un pagurušas – tajās ir iekšējas intrigas, nav piedāvājuma, nav konsekvences,” norādīja Pūce, piebilstot, ka politiskā spēka uzdevums ir būt par skaidru alternatīvu “pašreizējam bardakam”.

Lai to panāktu, LA vadītājs formulēju piecus veicamos soļus. “Pirmkārt, jāturpina stiprināt partiju, jākļūst vēl atvērtākiem, vēl spēcīgākiem, vēl plašāk pārstāvētiem. Otrkārt, jāmeklē un jāstiprina mūsu partnerības – ar citām partijām, ar nevalstiskajām organizācijām, ar ekspertiem, ar ārvalstu draugiem un sabiedrotajiem. Treškārt, jāturpina būt par intelektuālāko partiju. Mēs spējam radīt vislabāko programmu, vislabāko un racionālāko piedāvājumu,” sacīja politiķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Īstie, tolerantie ar pediņu galvgalī

  2. Skatīšos, kas ar vienotību, bet vērts apdomāt šai partijai piešķirt savu balsi.

  3. Banku mlobētāji, lielpilsētuu stutētāji,m savu ķešu pildītāji. Lokani, kā treknie zuši . Partijai nosaukumu jādod, TREKNIE ZUŠI!

Draugiem Facebook Twitter Google+