×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Par “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētāju ievēlēts Juris Pūce (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Juris Pūce.

Par partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētāju kongresā sestdien, 29.novembrī, tika ievēlēts līdzšinējais partijas ģenerālsekretārs Juris Pūce.

Par Pūces kandidatūru nobalsoja 107 kongresa delegāti no 110 klātesošajiem. Kopumā bija 108 vēlēšanu biļeteni.

Bijušais partijas vadītājs Einars Repše pirms balsojuma norādīja, ka partijai būs labāk, ja jauni cilvēki būs ne tikai partijā, bet arī partijas valdē, līdz ar to Repše pats savu kandidatūru nevirzīja.

Pūce pirms balsojuma uzrunā sacīja, ka kandidatūras izvirzīšana viņam ir liels pagodinājums, tomēr nevarot teikt, ka tas viņam nebija līdz galam zināms.

Pūce uzsvēra, ka partijas dzīvē nākamie divi gadi nebūs tie vieglākie un ņemot vērā to, ka divus gadus nebūs vēlēšanas, arī mediju interese būs zema, ja vien partija nespēs parādīt sevi kā alternatīvu valdošai varai.

Jaunievēlētais partijas priekšsēdētājs arī uzsvēra, ka nākotnē partijā vajadzētu pulcēt jau 1000 biedrus, jo “Latvijas attīstībai” jākļūst par lielu partiju. Tāpat jāveicina partijas nodaļu veidošana, stiprinot reģionālo pārklājumu.

Otrs virziens, kurā partijai būtu jāstrādā, ir radīt pašu spēcīgāko programmu, kas arī visspilgtāk jāprezentē. Visbeidzot Pūce sacīja, ka ir jārāda tāds piemērs, kas rosina pievienoties “Latvijas attīstībai”.

Rezumējot Pūce uzsvēra, ka tic, ka “Latvijas attīstībai” būs iespējams izveidot par pašu drosmīgāko un drošāko partiju Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šis nu arī ir nulle no cilvēka un darbinieka.Viņš no ekonomikas ministrijas bija tas,kas izspļāva,ka valdība par Ķemeru sanatoriju neiestāsies…, neko nejēdz no vēstures un tautas.

  2. Pretīgs un cinisks lielbagātnieku interešu azistāvis…

Draugiem Facebook Twitter Google+