Uncategorized

Par “Latvijas Futbola Virslīgas” vadītāju ievēl Tamisāru 16

Par biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētāju ceturtdien tika ievēlēts FK “Jelgava” prezidents Ainārs Tamisārs, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Ceturtdien notika biedru pirmā kopsapulce, kurā tika iecelta valde trīs cilvēku sastāvā. Ainārs Tamisārs tika ievēlēts par valdes priekšsēdētāju, bet vēl valdē būs Maksims Raspopovs un Latvijas Universitātes Sporta servisa centra direktors Uģis Bisenieks. 

Uz biedrības izpilddirektora amatam nolemts izsludināt atklātu konkursu, iepriekš izstrādājot atbilstošas kandidātu izvērtēšanas prasības.

LFF licencēšanas komisijas vadītājs klātesošos Artūrs Gaidels informēja, ka līdz 1. februārim visi desmit Virslīgas klubi iesnieguši nepieciešamos dokumentus licencēšanas procesa uzsākšanai.

Ņemot vērā čempionāta agro sākumu un esošos laikapstākļus, Latvijas Futbola federācija izveidojusi mākslīgo futbola laukumu izvērtēšanas komisiju, kura līdz 14. februārim atbilstoši stadionu licencēšanas prasībām veiks Latvijā esošo mākslīgo futbola stadionu un laukumu pieņemšanu, lai uz tiem varētu uzsākt Virslīgas čempionāta un Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles.

Kopsapulces laikā notika diskusija arī par biedrības budžetu, kā arī klubu pārstāvji kopā ar LFF apsprieda spēļu kalendāra projektu.

Latvijas futbola sezona sāksies 17. un 18. martā ar Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināliem, savukārt Virslīgas čempionāta pirmās spēlēs paredzētas nedēļu vēlāk – 24. un 25. martā.

LA.lv