×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Par Latvijas gada handbolistiem nosaukti Krištopāns un Ņeverovska

handball.lvhandball.lv

Par šī gada Latvijas labākajiem handbolistiem nosaukti Dainis Krištopāns un Laura Ņeverovska, informē Latvijas Handbola federācija (LHF).

Daudzkārtējo Slovākijas čempionu un vienu no Latvijas izlases līderiem Krištopānu par labāko atzina vairums ekspertu – desmit no 16 ekspertiem viņam piešķīra pirmo vietu anketās, kas galarezultātā nodrošināja pirmo vietu kopvērtējumā ar 88 punktiem. Vīru konkurencē par deviņiem punktiem atpalika pērnā gada labākais Latvijas handbolists Aivis Jurdžs.

Tikmēr trešo, ceturto un piekto vietu ieņēma tie paši handbolisti, kas šajās pozīcijās bija pērn – Evars Klešniks, Ģirts Lilienfelds un Ingars Dude.

Savukārt starp sievietēm ekspertu balsojumā Ņeverovska un Kristīne Kirejeva saņēma vienādu punktu skaitu – 51. Šajā situācijā gada labākās handbolistes gods tika noskaidrots pēc tā, kurai no spēlētājām eksperti iedeva visvairāk pirmo vietu. Ņeverovsku, kā labāko, nosauca pieci eksperti, Kirejevu – četri, tādējādi par šī gada Latvijas labāko handbolisti kļuva iepriekšējās sezonas valsts čempionāta rezultatīvākā spēlētāja un pašreizējās čempionāta līderes Dobeles SS/REIR vadošā handboliste Ņeverovska.

Trešās un ceturtās vietas ieguvējas arī šķīra ļoti niecīgs punktu skaits – tikai divi punkti. Trešo vietu ieņēma Stopiņu NHK spēlētāja Elita Ekkerte, bet ceturto viņas komandas biedrene Elza Seržante.

Krištopāns un Ņeverovska tiks apbalvoti 26.decembrī pirms Rīgas domes kausa turnīra atklāšanas spēles starp Latvijas un Somijas valstsvienībām.

LHF sacensību komisija labāko spēlētāju noteikšanai bija izvirzījusi pa pieciem kandidātiem vīriešu un sieviešu konkurencē, bet katrs no ekspertiem papildus jau nominētajiem handbolistiem varēja pievienot vēl vienu sevis izvēlētu spēlētāju.

Pērn par Latvijas labākajiem handbolistiem tika nosaukti Aivis Jurdžs un Elita Ekkerte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+