Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Par “Latvijas Gāzes” padomes vadītāju atkal ievēlēts Seļezņovs

Foto - LETAFoto - LETA

Par AS “Latvijas Gāze” padomes vadītāju ievēlēts Kirils Seļezņovs un par padomes vadītāja vietniekiem – Juris Savickis un Olivers Gīze, informē uzņēmums.

Seļezņovs bija padomes priekšsēdētājs arī līdz šim, bet Savickis bija padomes priekšsēdētāja vietnieks. No jauna padomes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Gīze.

Līdz šim padomes priekšsēdētaja vietnieks bija Ahims Zauls.

Savukārt jautājuma izskatīšana par jauniem “Latvijas Gāzes” valdes locekļiem atlikta uz augustu, informēja “Latvijas Gāzes” pārstāvis Vinsents Makaris. Uzņēmums bija izsludinājis konkursu uz valdes locekļu amatiem, jo trīs no līdzšinējiem valdes locekļiem – valdes priekšsēdētājs Adrians Dāvis, viņa vietnieks Aleksandrs Mihejevs un valdes locekle Anda Ulpe – neturpinās darbu uzņēmumā.

Kā ziņots, šodien akcionāri nolēma “Latvijas Gāzes” padomē uz trīs gadiem ievēlēt Seļezņovu, Jeļenu Karpeļu, Nikolaju Dubiku, Jeļenu Mihailovu, Savicki, Vladu Rusakovu, Uvi Fipu, Jorgu Tumatu, Matiasu Kolenbahu, Damianu Banjanu un Gīzi. No jauna padomē ievēlēti Banjans un Gīze. Viņi aizstās līdzšinējos padomes locekļus Zaulu un Raineru Linki.

“Latvijas Gāzes” akcionāru sapulcē nolemts akcionāriem dividendēs izmaksāt 28,728 miljonus eiro no pagājušā gada peļņas jeb 0,72 eiro uz akciju, liecina uzņēmuma paziņojums biržā “Nasdaq Riga”.

Jau ziņots, ka pērn “Latvijas Gāze” nopelnīja 32,026 miljonus eiro, kas ir par 1,9% vairāk nekā 2013.gadā.

“Latvijas Gāze” pērn 12 mēnešos patērētājiem pārdeva 1,29 miljardus kubikmetru dabasgāzes. Salīdzinājumā ar attiecīgo 2013.gada periodu dabasgāzes realizācija ir samazinājusies par 10,9%.

Lielākais “Latvijas Gāzes” akcionārs ir Vācijas “E.ON Ruhrgas International GmbH”, kam pieder 47,2% akciju, 34% pieder Krievijas kompānijai “Gazprom”, bet 16% – SIA “Itera Latvija”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+