Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
6. janvāris, 2016
Drukāt

Par Latvijas Institūta direktori izvēlēta Aiva Rozenberga (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs apstiprināšanai Latvijas Institūta direktora amatā Ministru kabinetā virza Aivu Rozenbergu, LA.lv uzzināja Ārlietu ministrijā.

Plānots, ka Ministru kabinets tuvākajās sēdēs skatīs jautājumu par Latvijas Institūta direktores apstiprināšanu amatā. Jaunajam Latvijas Institūta direktoram darbu jāuzsāk 1. martā.

Aiva Rozenberga no 1998. līdz 2007. gadam strādāja par Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas preses sekretāri un Komunikācijas dienesta vadītāju. No 2008. gada strādāja pie Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas projekta, bija Nodibinājuma Rīga 2014 programmu vadītāja. 2007.-2008. gadā bija Vispārējo Latviešu dziesmu un deju svētku preses sekretāre un Latvijas 90. gadadienas svinību darba grupas konsultante. 2007. gadā beigusi Die Zeit fonda Pasaules Jauno līderu Buceriusa skolu. A. Rozenbergai ir humanitāro zinātņu maģistra grāds, kas iegūts Latvijas Universitātē. Ir strādājusi par žurnālisti Latvijas Radio, par radio speciālkorespondenti Igaunijā. Šobrīd pilda Ministru prezidentes preses sekretāres pienākumus.

Komisijai līdz 2016. gada 5. janvārim bija jāiesniedz ārlietu ministram rakstisks ieteikums par pretendenta, kas vislabāk atbilst ierēdņa amata aprakstā izvirzītajām prasībām, iecelšanu amatā. No sešiem pretendentiem komisija Aivu Rozenbergu atzina par piemērotāko kandidatūru Latvijas Institūta direktora amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. ir kaut nedaudz novērtētas Aivas zināšanas, pieredze, plašais redzes loks, kompetence, darba spējas un padarītais.

  2. Šis institūts tika izveidots — formāli, lai spodrinātu Latvijas tēlu, bet īstenībā lai būtu silta vietiņa kur iesēdināt “bijušos” vai “topošos”. Iesaku to likvidēt un ietaupīt naudu citām vajadzībām.

  3. Būs jau labi, lai veicas jaunajā amatā!

  4. Par BEZDARBĪBU premjeres L.Straujumas birojā …PAAUGSTINĀJUMS amatā, vai kā???
    ..
    Vai varbūt tā ir BALVA par BEZDARBNĪBU un KALPOŠANU āboltiņas labā? lai aizvāktu L.Straujumas k-dzi no premeres amata???

  5. zasraņeje atvainojos, ja kļūdos, bet šķiet Aiva Rozenberga ģeniālās professionālas fotokameras definīcijas autõre – kamera, kurai var noņemt objeltīvu, pielikt papildus zibspuldzi un kuras parnēsāšanai nepieciešama speciāla soma!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+