Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

Par Latvijas Leļļu teātra galveno režisoru kļuvis Ģirts Šolis (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Par Latvijas Leļļu teātra galveno režisoru kļuvis Ģirts Šolis.

Režisors Šolis ar Latvijas Leļļu teātri sadarbojas kopš 2012.gada.

Izrāde “Divas Lotiņas” tika nominēta “Spēlmaņu nakts 2012/2013” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai jauniešiem”, savukārt izrāde “Emīls un Berlīnes zēni” tika nominēta “Spēlmaņu nakts 2014/2015” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai jauniešiem” un saņēma Bērnu žūrijas simpātiju balvu.

Pagājušas sezonas Šoļa iestudējums – izrāde “Pēdu dzinējs Caps” izvirzīta “Spēlmaņu nakts 2015/2016” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai jauniešiem”.

Režisore Vija Blūzma, kura teātra galvenās režisores amatā bija 18 gadus, nolēmusi pievērsties intensīvākai radošajai darbībai, kā arī darbam ar topošajiem leļļu teātra aktieriem Latvijas Kultūras akadēmijā.

Ceturtdien tika atklāta Leļļu teātra jaunā sezona. Teātra jaunās sezonas izrādes sāksies 6.augustā. Latvijas Leļļu teātris jaunajā sezonā uzvedīs iestudējumus “Mazais princis”, “Pelnrušķīte”, “Gulivera ceļojumi” un citus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kā izrunājams “Šolis” – ar patskani vai divskani ?

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeja projektu grib no KM piedzīt 749 727 eiro (1)Strīds starp SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" un Kultūras ministriju sākās, kad 2004. gada 15. jūnijā KM un Rīgas dome parakstīja nodomu protokolu par Laikmetīgās mākslas muzeja ēkas un jaunas koncertzāles projekta īstenošanu Rīgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+