Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Par laupīšanu no veikala Jelgavā aiztur noziedznieku grupu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Par veikala aplaupīšanu Jelgavā, Tērvetes ielā, VP ZRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturējuši organizētu noziedzīgu grupu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

Veikals aplaupīts 21.jūnijā ap pulksten 16.45. Divi vīrieši maskās, piedraudot pārdevējai ar nazi un pistolei līdzīgu priekšmetu, no seifa nolaupīja naudu vairāk nekā 9000 eiro apmērā.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, VP ZRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturējuši trīs vīriešus, 1998.gadā dzimušu un divus 1995.gadā dzimušos, no kuriem viens ir agrāk tiesāts. Izmeklēšanas laikā daļu no nolaupītas naudas ir izdevies atgūt.

Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai aizturētās personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+