×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Par LBL nolikuma pārkāpšanu “VEF Rīga” 500 latu sods

LETALETA

Latvijas basketbola čempionvienībai “VEF Rīga” piespriests 500 latu sods, jo otrdien “Aldaris LBL” spēle Cēsīs tika pārcelta no vienas zāles uz citu, tādējādi pārkāpjot sacensību nolikumu.

“VEF Rīga” – “Jūrmala/Fēnikss” spēle nevarēja sākties paredzētajā laikā, jo iesildīšanās laikā rīdzinieku spēlētājs Kaspars Bērziņš salauza groza vairogu. Tā kā grozu nebija iespējams samainīt, tā tika pārcelta no Cēsu sporta kompleksa uz Cēsu Draudzīgā aicinājuma vidusskolas zāli – tam piekrita gan spēles komisārs Mihails Mihailovs, gan Jūrmalas komanda.

Mačā ar 116:74 uzvarēja “VEF Rīga”.

LBL Nolikums paredz, ka šādos gadījumos mājinieku komandai jānodrošina salauztā vairoga nomaiņa 30 minūšu laikā. Paredzētās sankcijas (mājinieku zaudējums ar 0:20) nosaka, ka šādos gadījumos nav iespējama spēles pārcelšana uz citu dienu. 

 

Basketbola noteikumi neparedz iespēju pārskatīt notikušas spēles rezultātu, kuru ar parakstiem protokolā apstiprinājuši spēles tiesneši, taču, tā kā ir pārkāpts nolikums, “Aldaris LBL” vadība trešdien nolēma piespriest “VEF Rīga” 500 latu naudas sodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+