×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. marts, 2013
Drukāt

Par mēneša labākajiem spēlētājiem atzīti Jākobsone un Bērziņš

foto: skcesis.lvfoto: skcesis.lv

Par Latvijas un Igaunijas apvienotā sieviešu čempionāta februāra labāko spēlētāju atzīta SK “Cēsis” basketboliste Zane Jākobsone; par LBL čempionāta mēneša spēlētāju BK “Valmiera” uzbrucējs Jānis Bērziņš.

Zane Jākobsone februārī aizvadītajās četrās SK “Cēsis” spēlēs vidēji laukumā bija gandrīz 30 minūtes, guva 17,5 punktus, izcīnīja 4,2 atlēkušas bumbas un 1,8 reizes rezultatīvi piespēlēja. “Mikroklimata ziņā šī ir viena no labākajām komandām, kādā esmu spēlējusi. Labi treniņi, veiksmīgi spēlējam. Un galvenais faktors, kāpēc atsaucos SK “Cēsispiedāvājumam – iespēja trenēties leģendārā Armanda Krauliņa vadībā. Varu daudz iemācīties gan treniņos, gan spēlēs. Sāku spēlēt daudzveidīgāk. Esmu iemācījusies spēlēt ar muguru pret grozu, varu darboties gan trešajā, gan ceturtajā pozīcijā. Vērtīgas iemaņas, kas dzīvē var noderēt,” par labākas spēlētājas veicinošiem faktoriem basket.lv atklājusi Zane Jākobsone.

Jānis Bērziņš LBL čempionātā februārī piedalījās piecās spēlēs, trijās no tiem valmierieši svinēja uzvaru, bet 19 gadus jaunā uzbrucēja kontā iespaidīga vidējā statistika – 34 minūtes; 19,8 punkti; 7,8 atlēkušas bumbas; 5,6 rezultatīvas piespēles. “Ir prieks par uzvarām, piemēram, pār “Barons kvartāls”, bet arī vilšanās pēc zaudējumiem Jūrmalai,Jēkabpilij, tikko Latvijas Universitātei…Individuālajai statistikai nav tik lielas nozīmes. Patlaban komanda palikusi bez vairākiem garajiem spēlētājiem, grūti pārorientēties. Taču vēl ir laiks līdz sezonas izšķirošajām cīņām visu labot. Pats sezonas sākums nebija viegls, taču treneris Varis Krūmiņš man uzticas, spēles laiks ir liels. No rītiem Jura Andžejevska un Gata Meldera vadībā daudz strādāju individuāli. Laukumā jūtos aizvien drošāk un ceru, ka viss uztrenētais ar laiku nāks ārā,” basket.lv citēts Jānis Bērziņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+