×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Nebūs tā, ka krūmiņš pielaulā, krūmiņš atlaulā

Foto - LETAFoto - LETA

Cik paaudzēs latvieši, juzdami simpātiju pret pretējo dzimumu, bija spiesti apmierināties zināšanā par laulības dzīvi, skatoties pa atslēgas caurumu! Jaunieši, kuriem hormonu vētras uzmutuļoja agrāk par vienaudžiem, iztika kā mācēdami pa krūmājiem, papardēs, un tad vēl mājās vajadzēja klausīties mammas pātarus – tu ar meitiešiem neknaksties, gan es visu dabūšu zināt! Arī dakteris STS dispanserā, kad iekāre bija remdēta, kratīja galvu – vai, vai, pipsiks pagalam! Kautrīgajiem pat nebija partnerattiecību surogāta, izkaltušām jumpravām par grēkā krišanu un intīmo tuvību pirms precībām niezēja sapņot tikai uz Džuljetas balkoniņa romantiskā saulrietā. Tagad Labklājības ministrija ar īpašu mācību programmu pāriem pirms dzimtsaraksta gādās, lai jaunkundzes laikus iepazīstas ar vīrišķa seksuālo aprīkojumu un lai zaļknābjiem pie sieviešu miesas nav noslēpumu. Brūtgānus un brūtes skolos seksperti – vāverīšu profesori, jutekliskās dzīves pazinēji un pavedināšanas mākslā pieredzējušas valšķīgas femīnas. Nekādu porno, tikai dokumentālās filmas! – ar šo noteikumu nodarbības atļāvis ministrs Augulis, laulības stiprināšanas augstskolā jauniešiem jāzina, kas ir īsta mīlestība, ieteicamās pozas no čubināšanās pa trusīšu modei līdz auļošanai, kad gulta, kura šķita auksta un tukša, pārvēršas par uzkarsētu 
pannu!

Amora bultu caurdurtiem pāriem uz praktiskajām nodarbībām jāierodas ar libido uzpūstu uguni svecēs un laulības dzīves piederumiem pilnā gatavībā. Nedrīkst notikt tā, ka partnere šķobās, ka galva šodien sāp. Ministrijas algotā Emanuella papriekš sniegs erotiski teorētisku instruktāžu, kā pamodināt miesiskās dziņas, kā lietāt afrodīzijus un pēc tam ļauties savienošanās baudai. Svarīga ir ne tikai seksa tehniskā puse, bet dvēselīgums un emocijas – partneru pilnīga saplūsme, lai sieviete izbaudītu ragu, ar ko bada vīrietis, nevis būtu aizņemta ar domu, ak Dievs, viņš izjauks man saskrullēto frizūru! Arī vājā dzimuma pārstāvim nav jābūt jēzuliņam, kurš Baibiņai vai Ilzītei penterē dzejolīšus par divām krūtīm kā stirnām un lejpusē pavērušos rožu pumpuru – jātniekam nepacietībā ātrāk jāķeras pie dzīvības koka.

Mācībstundas pirms precībām domātas ne tikai nerātnībām, lai raisītu gurnos paslēpto spēku, pikantām vircēm skolotu par kolosālu mīlnieku un tīģerieni palagos un stāstītu par kopdzīves saldmi. Tas būs pēdējais brīdinājums kniebējiem – kas grib precēties, lai vēl gaida! Raugi, lencot sievieti, pa ceļam var iznākt sastapt citas, kuras varbūt ir vēl vairāk to vērtas! Ar apaļumiem, ko ierauga no kosmosa iegūglētos attēlos! Apgredzenoties, krist Himeneja važās, ļauties, lai ved striķos pie altāra – vis nav derdzīgās nakts attiecībās kavēt laiku, lai šai nav bail gulēt vienai, bet no rīta piesist pēdu. Ģimene ir valsts dižkoka pamatsēkliņa ar atbildību par tautas ataudzi.

Lasītājs Kumeliņš jautā, vai kursi būs arī homoseksa rotaļu biedru pāriem? Te nu rakstiņu beigšu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+