Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. septembris, 2015
Drukāt

Par mīlētāko zīmolu Latvijā atzīts “Google” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Konkursa laureāti un pasākuma vadītāji kompāniju "DDB Consulting", "Gfk Custom Research Baltic", "PHD Latvia" un "Kapitāls" veidotā konkursa "Latvijas mīlētākais zīmols" apbalvošanas ceremonijas laikā koncertzālē "Palladium".

Latvijas mīlētāko zīmolu saraksta pirmajā vietā ierindojies zīmols “Google”, trešdien tika paziņots kompāniju “DDB Consulting”, “Gfk Custom Research Baltic”, “PHD Latvia” un “Kapitāls” kopīgi veidotajā “Mīlētāko zīmolu topa” apbalvošanas ceremonijā.

Otrs mīlētākais zīmols Latvijā ir “Inbox”, bet trešais – “Swedbank”. “Top10” ceturto vietu ieņem “Youtube”, piekto – “Rimi”, sestajā vietā ierindojas “Facebook”, septītajā – “Lattelecom”, astotajā vietā ir “Skype”, devītajā vietā “Maxima”, bet “Top10” noslēdz “Depo”.

Par 2015.gada unikālāko zīmolu atzīts “Rīgas Melnais balzams”, kvalitatīvākā zīmola statusā ir “Nike”, savukārt kā izdevīgākais zīmols ir noteikts “Supernetto”.

Žurnāla “Kapitāls” īpašā balva – “Straujāk augošākais zīmols” – tika piešķirta “Statoil”, pētījumu aģentūras “GfK” speciālbalvu – “Zīmols ar potenciālu” – ieguva Latvijas Televīzijas 1.kanāls, bet “PHD Latvija” drosmīgākā zīmola statuss tika piešķirts “Amoralle”.

Lai noskaidrotu mīlētākos zīmolus, šogad aplūkoti 590 zīmoli 52 kategorijās. Lai noteiktu labāko zīmolu, ar interneta starpniecību aptaujāti vairāk nekā 2836 Baltijas valstu iedzīvotāji vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Aptauja notikusi šī gada vasarā.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots kopš 2004.gada un kalpo kā svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes, dzīvesstila un ieradumu atspoguļošanā. Zīmolu topu veido “DDB Latvia” sadarbībā ar pētījumu kompāniju “Gfk Custom Research Baltic”, “PHD Latvia” un žurnālu “Kapitāls”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai MĪLĒTĀKAIS ir īpašības vārds, ja tiek lietots pārākajā pakāpē? Ak, Latvijas Avīze! Patiešām latviski!

  2. Pēc taisnības piemērotāks būtu vārds IZMĪLĒTĀKAIS.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+