Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
25. janvāris, 2016
Drukāt

Par miljonu eiro pārdota kartupeļa fotogrāfija

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Par vienu miljonu eiro kāds uzņēmējs iegādājies fotogrāfiju, kurā uz melna fona redzams kartupelis, vēsta laikraksts “The Independent”.

Īru fotogrāfs Kevins Ebošs apstiprināja, ka savu 2010.gadā uzņemto organiskā īru kartupeļa fotogrāfiju pārdevis kādam uzņēmējam no Eiropas.

Ebošs uzņēmis tādu personību kā Stīvens Spīlbergs, Maikls Peilins, Šerila Sandberga un Malala Jusafzai portretus. Fotogrāfa uzņemtie portreti parasti tiek pārdoti par vismaz 200 000 mārciņu (265 044 eiro).

Kartupeļa fotogrāfijai ir trīs drukātas versijas. Viena no tām glabājas autora privātajā kolekcijā, otra dāvināta mākslas muzejam Serbijā, savukārt trešo iegādājies uzņēmējs, kura vārds netiek atklāts.

Ebošs atklāja, ka pircējs ieraudzījis fotogrāfiju, kamēr abi kopā malkojuši vīnu. Vienošanās par cenu notikusi divas nedēļas vēlāk. Šī esot lielākā summa, kuru Ebošs saņēmis, fotogrāfiju pārdodot pats.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+