×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Par Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktori kļūst Ingrīda Amantova

Foto: LETAFoto: LETA

Noslēdzies Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātais atklātais konkurss uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amatu, un konkursa komisija par piemērotāko kandidāti atzinusi agrāko kamaniņbraucēju, kamaniņu sporta treneri Ingrīdu Amantovu, kura darbu šajā amatā sāks tuvākajā laikā, informē IZM.

Ingrīda Amantova bijusi latviešu kamaniņu braucēja un ir 1980. gadā Leikplesidā (ASV) notikušo olimpisko spēļu laureāte kamaniņu sportā.

Amantova Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtā (tagad – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija) ieguvusi augstāko profesionālo izglītību sporta pedagogs un ārstnieciskās vingrošanas metodiķis, bet Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu pirmsskolas izglītībā un maģistra grādu izglītības zinātnes un vadības programmā.

Kopš 2002. gada Amantova ir Murjāņu Sporta ģimnāzijas struktūrvienības “Bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skola” vadītāja un trenere, kā arī divu Rīgas pirmsskolas izglītība iestāžu sporta pedagogs. Patlaban Ingrīda Amantova ir arī Ropažu novadu domes deputāte un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja.

IZM 9. jūlijā izsludināja atklātu konkursu uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata vietu. Konkursā tika saņemti septiņi pieteikumi.

Lai izvērtētu pretendentu atbilstību amatam, konkursa komisija 2. kārtā rīkoja intervijas ar pretendentiem, bet trīs labākie Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata kandidāti konkursa 3. kārtā skolas telpās prezentēja savu redzējumu par izglītības iestādes attīstību turpmākajos piecos gados. Uz tikšanos tika aicināti ieinteresēto sporta organizāciju pārstāvji, tai skaitā Murjāņu Sporta ģimnāzijā pārstāvēto sporta veidu federāciju pārstāvji, ģimnāzijas atbildīgie darbinieki un vecāku padomes pārstāvis, Murjāņu līgas pārstāvis, Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes pārstāvis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+