×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
23. aprīlis, 2018
Drukāt

Aizturētajam 12. klases skolniekam varētu draudēt līdz pat 12 gadiem cietumā (6)

Foto - Edijs Pālēns/LETAFoto - Edijs Pālēns/LETA

Ilustratīvs foto.

Līdz pat 12 gadiem cietumā varētu draudēt kādam Rīgas skolēnam, kurš internetā bija pasūtījis narkotikas no Nīderlandes, vēstīja “LNT Ziņas”.

Valsts ieņēmumu dienesta muitas policija aizturējusi 18 gadus veco skolēnu brīdī, kad viņš Latvijas Pasta nodaļā ieradās saņemt sūtījumu.12. klases skolēns norēķiniem par kontrabandu bija izmantojis kriptovalūtu, un sūtījumā atradās 50 LSD markas un kokaīns.

Tikusi veikta kratīšana arī skolēna dzīvesvietā un tur uzieti vēl papildus citi daudzumi ar aizliegtajām vielām – “ecstasy”, amfetamīns, LSD un nedaudz kokaīna. VID muitas policijai skolēns skaidrojis, ka šo visu iegādājies paša patēriņam un draugiem, nevis tālākai tirdzniecībai.

Kaspars Podiņš, VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktors:”Tas bija operatīvo pasākumu komplekss, jo mūsu rīcībā bija informācija, ka konkrētā persona iegādājas un lieto ne tikai pats šīs narkotiskās vielas, bet mēdz uzcienāt draugus un citus skolēnus. Šajā gadījumā mēs nerunāsim par samaksu, bet, kā jau teicu, mēdz uzcienāt! Šī jaunieša vecāki ir pietiekami situēti, viņš nāk no situētas ģimenes. Mācās vienā no Rīgas elitārajām skolām ar labām sekmēm.”

Skolēnam nav piemērots apcietinājums, jo ļaušot gatavoties centralizētajiem eksāmeniem. Tiesa gaidāma pēc tiem – vasarā.

Šis neesot viens gadījums. VID muitas policijā “LNT Ziņām” stāsta – pēdējo mēnešu laikā sākusies tendence, kad izteikti daudz jauniešu pieķerti, saņemot internetā no ārzemēm pasūtītas narkotikas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Draugi nosūdzēja , protams …..

  2. Cik pie mums humāni likumi, tas nekas, ka viens turpinās gatavoties eksāmeniem un laizīt markas, bet cits no marku izmantošanas nekam vairs negatavosies, jo ir neatgriezeniski jau bojātas smadzenes.Atbilde ir ļoti vienkārša- ietekmīgi vecāki, prestiža skola !!!!

  3. Atbalstu ka vajg sakt parmacit ,,,laiks…

  4. Neskadetu tad varbut sapratis nakošie

  5. Šodien labs skolēns,bet drīzumā būs narkomā ns noziedznieks,Tā jau notiek ,kad peldās naudā.

Draugiem Facebook Twitter Google+