×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Par narkotisko vielu kontrabandu pasta sūtījumos aiztur Latvijas pilsoni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki par vairākkārtējiem narkotisko vielu kontrabandas faktiem pasta sūtījumos aizturējuši 1995.gadā dzimušu Latvijas pilsoni, informēja VID.
 
Laikā no 2015.gada jūnija līdz 2016.gada janvārim VAS “Latvijas Pasts” vēstuļu šķirošanas daļā tika izņemti pieci pasta sūtījumi, kuros tika konstatētas narkotiskās vielas. Visiem minētajiem pasta sūtījumiem bija norādīts viens saņēmējs – kāda Latvijas pilsone.

Par šiem nodarījumiem tika uzsākti kriminālprocesi. Uzsākto kriminālprocesu ietvaros izņemtajos pasta sūtījumos tika konstatētas dažādas narkotiskās vielas: kanabiss (1,4376 g), dimetiltriptamīns, kas ir triptamīna grupas psihotropā viela (0,1028 g), MDMA jeb 3,4 metilēndioksimetilamfetamīns (četras tabletes), iespējams, amfetamīns, uz ko norādīja veiktais narkotisko vielu eksprestests (kopējais svars ar iepakojumu 1,53g).

2016.gada 13.aprīlī personas dzīvesvietā, kura bija norādīta kā pasta sūtījumu saņēmēja, tika veikta kratīšana. Tika atrasti vairāki iepakojumi, kuros iepriekš atradās narkotiskās vielas, un tukšas aploksnes ar ārvalstu pastmarkām, kurās atradās iepakojumi ar pasūtītajām narkotiskajām vielām.

Speciālo izmeklēšanas pasākumu rezultātā VID Muitas policijas pārvaldes darbinieki aizturēja 1995.gadā dzimušu Latvijas pilsoni, kura vairākkārt ar pasta sūtījumiem pāri Latvijas Republikas valsts robežai mēģināja pārvietot narkotiskās vielas no Spānijas, Nīderlandes un Vācijas.

Personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, tādēļ plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs sniegt nav iespējams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+