Horoskopi un mistika
Horoskopi

Par naudu nebūs jāraizējas! Horoskopi 15. – 21. oktobrim0

Foto: Pixabay

Auns

Darba lietās jāizvairās no strīdiem; strīdīgās situācijās jāmeklē kompromisi un nedrīkst būt nesavaldīgs. Brīvajā laikā planētas labvēlīgas jaunām draudzībām un visam, kas saistīts ar mīlestību. Par naudu pārāk jāraizējas nebūs.

Vērsis

Ļoti labi saprot, kā un kas būtu jādara, lai būtu labi ne tikai viņam pašam, bet arī pārējiem. Diemžēl pārējie saprot to tā, ne uzreiz, un būs vajadzīgs laiks, lai viņus pārliecinātu, savukārt steiga tikai kaitēs. Brīvajā laikā planētas labvēlīgas saviesīgai dzīvei.

Dvīņi

Pareizo rīcības plānu priekšā pateiks intuīcija, taču to realizēt var traucēt pārlieka skatīšanās pagātnē un arī lieka nervozitāte. Mīlas lietās labāk turēties pie tā, kas jau ir – no jauna sāktie romāni var likt vilties.

Vēzis

Darba lietās var traucēt pārlieka steiga un vēlme tikt pie rezultāta nekavējoties; paaugstinātā emocionalitāte var kavēt saprašanos ar kolēģiem. Attiecības ģimenē siltas un sirsnīgas. Nešķiesties ar naudu; sevišķi nelabvēlīgs laiks pirkumiem uz kredīta.

Lauva

Planētas vedina uz steigu un cenšanos sasniegt gribēto šeit un tagad. Gudrāk darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri labāk nedarīs neko, bet peldēs pa straumei – var gadīties, ka tā viņus iznesīs krastā tieši vajadzīgajā vietā.

Jaunava

Gudri darīs tās Jaunavas, kuras darba vietā turēs acis un ausis vaļā – var gadīties, ka kāda izdevība ielec rokās gandrīz vai pati no sevis. Jāsargājas no pārstrādāšanās un pārpūles, visādā ziņā brīvajā laikā par darbu nevajadzētu domāt.

Svari

Zvaigznes mudina sākt ko jaunu tūlīt un nekavējoties, taču labāk to nedarīt – diemžēl tas būs kas gluži pretējs vispārējam noskaņojumam. Labāk tā vietā turpināt vai pat pabeigt kādu jau sen iesāktu darbu, kam apkārtējās sabiedrības atbalsts nodrošināts.

Skorpions

Piemērots laiks biznesa sarunām un atbalsta meklējumiem – spēja modināt simpātijas šobrīd augstāka nekā citkārt. Praktiskā darbībā labāk padarīt tikai pašu nepieciešamāko – traucēs nervozitāte un nespēja koncentrēties.

Strēlnieks

Mierīgs laiks. Atliek peldēt pa straumei, apdarīt kārtējos darbus, ļaut visam pārējam iet savu gaitu, un viss notiksies tieši tā, kā tam ir jānotiek. Iespējams, tieši šobrīd izdosies pabeigt kādu sen iesāktu, ilgi darāmu darbu.

Mežāzis

Darbā nedēļa piemērota jaunu un oriģinālu risinājumu atrašanai un ieviešanai. Personīgajā dzīvē – var gadīties, ka beidzot izdodas atrisināt kādu sasāpējušu problēmu. Vientuļajiem Mežāžiem zvaigznes sola interesantus piedzīvojumus…

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ labāk peldēt pa straumei. Ļaut visam iet savu gaitu tomēr varbūt nevajadzētu – labāk straumei nedaudz palīdzēt, un der arī palūkoties pēc vietas, kur krastā labāk izkāpt. Un, pats galvenais – saglabāt mieru un lieki nenervozēt.

Zivis

Veiksmīga nedēļa. Gandrīz vai atliek ļaut visam iet savu gaitu, un viss notiks tieši tā, kā tas vajadzīgs Zivij. Brīžos, kad būs jāpieņem lēmumi, palīdzēs intuīcija. Var gadīties kāds nepamatots aizskārums, uz ko labāk nereaģēt.

LA.lv