×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Par nāvējošu saduršanu aiztur trīs vīriešus un sievieti

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Par smagu miesas bojājumu izdarīšanu aizturētas četras personas, liecina ieraksts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Facebook kontā.

Pagājušajā svētdienā ap pulksten 20:00 Rīgas Ziemeļu policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Lēdurgas ielu, Rīgā, kur izcēlies kautiņš.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka cietušajam, 1965. gadā dzimušam vīrietim, kakla rajonā ir durta brūce. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki centās glābt vīrieša dzīvību, tomēr viņš no gūtajiem miesas bojājumiem ceļā uz slimnīcu mira.

Aizdomās par noziedzīga nodarījuma pastrādāšanu, policijas darbinieki notikuma vietā aizturēja četras persona – 1969., 1975. un 1978. gadā dzimušus vīriešus un 1988. gadā dzimušu sievieti. Visas aizturētās personas nogādāja Ziemeļu policijas iecirknī.

1978. gadā dzimušajam vīrietim 3. jūnijā tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, taču pārējām aizturētajām personām piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Aizturētie jau agrāk sodīti par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa.

Šobrīd turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus. Pašreiz zināms, ka noziegumā iesaistītās personas aizturēšanas brīdī atradās alkohola reibuma stāvoklī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+