×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. augusts, 2014
Drukāt

Par neesoša dzīvokļa izīrēšanu aiztur 18 gadus vecu krāpnieci (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki par neeksistējoša dzīvokļa izīrēšanu aizturējuši kādu 18 gadus vecu jaunieti, liecina policijas informācija.

Policijā klāsta, ka maija sakumā Bolderājas iecirknī vērsās sieviete, kura ziņoja par krāpšanas gadījumu. Kāda sieviete sociālajos tīklos, kā arī sludinājumu portālos bija izvietojusi sludinājumu, ka tiek izīrēts dzīvoklis. Potenciālā īrniece, pamanot sludinājumu, sazinājās ar sievieti, kura uzdevās par dzīvokļa saimnieci. Sieviete norādīja, ka pašreiz atrodas ārzemēs, tādēļ nevar izrādīt dzīvokli. 

Lai veicinātu uzticēšanos, krāpniece cietušajai sievietei nosūtīja it kā izīrējamā dzīvokļa fotogrāfijas, īres līgumu, kā arī rekvizītus, uz kuriem jāpārskaita 250 eiro liela drošības nauda. Uzticoties krāpniecei, cietusī veica naudas pārskaitījumu, tomēr pēc tam krāpniece izvairījās no jebkāda kontakta.

Pēc iesnieguma saņemšanas policijas darbinieki noskaidroja, ka sludinājumā norādītais dzīvoklis nemaz neeksistē. Noskaidrojot sievietes identitāti, policisti uzsāka personas meklēšanu. Ceturtdien Rīgas Latgales iecirkņa darbiniekiem izdevās aizturēt 1996. gadā dzimušo jaunieti.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par krāpšanu. Jaunietei par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

VP aicina ikvienu uzmanīties no krāpniekiem, rūpīgi izvērtējot situāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā šo ģeniju sauc? Varbūt der seksam?

Draugiem Facebook Twitter Google+