×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. novembris, 2017
Drukāt

Par nežēlīgu uzbrukumu policistam skolā aiztur pusaudzi (21)

Ekrānšāviņi no video no skaties.lvEkrānšāviņi no video no skaties.lv

Par nežēlīgu uzbrukumu policistam skolā aizturēts piedzēries pusaudzis, informē Rīgas pašvaldības policija.

Ceturtdien ap pulksten 12 Rīgā, vienā no skolām Brīvības gatvē īsi pirms starpbrīža beigām skolas dežurante vērsās pie Rīgas pašvaldības policijas darbinieka, kurš uzraudzīja kārtību skolas apkaimē, lai viņš aizslēdz skolas durvis. Brīdī, kad cienījamā vecuma policists devās pie durvīm, viens no skolēniem nostājās tām priekšā un uzsāka konfliktu. Policists skolnieku mēģināja pastumt malā, taču agresīvi noskaņotais puisis iesita kārtības sargam pa galvu.

Nevēloties pielietot fizisku spēku pret nepilngadīgo, policists mēģināja jaunieti noturēt tā, lai viņš ieturētu distanci no policista, taču tas skolēnu saniknoja vēl vairāk, un viņš atkārtoti uzbruka policistam. Pēc vairākiem sitieniem pa galvu skolēnam izdevās kārtības sargu nogāzt zemē. Pēc tam pusaudzis vēl vienu reizi iespēra nu jau guļošajam policistam. Tikmēr uz notiekošo noskatījās citi audzēkņi, kuri gavilēja un filmēja noziedzīgās darbības.

Nedaudz vēlāk pie cietušā kārtības sarga piesteidzās skolas medmāsa un sniedza pirmo palīdzību. Tikmēr tika izsaukti mediķi un Valsts policijas darbinieki. Cietušais kārtības sargs hospitalizēts, savukārt aizdomās par uzbrukumu varas pārstāvim aizturēts 15 gadus vecs pusaudzis, kurš aizturēšanas brīdī bija vairāk nekā vienas promiles alkohola reibumā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat pieciem gadiem ilgs cietumsods.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Bet kā skolas direktore skaidroja situāciju: policists sava vecuma dēļ neizraisīja pietiekošu cieņu pusaudžos. Gan jau viņa arī reiz būs veca, diez ko tad “dziedās”! Tur tiešām visi ir deģenerāti.

 2. Skola,-speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar garīgās veselības traucējumiem.
  Un tas jau visu izsaka.
  Apskatīju video, un man kā apsargam jāsaka, policists nepielietoja pašu elementārāko aizturēšanas paņēmienu. Un šai gadījumā drīkstēja pielietot jebkuru speciālo līdzekli, jo kam gan tie ir domāti.

 3. Ja jau tik mierigs berns,ka to raksturoja direktore,piekauj policistu,tad k’adi ir tie parejie ? Bail pat iedomaties.

 4. Nekavējoties atbrīvojiet šo nelaimīgo jaunieti ! Kur bērnu tiesību aizsardzības noteikumi ! Kur skatās Tiesībsargs ! Policistam disciplinārsodu un vecāku tiesību atņemšanu.

 5. Re, velti daži mūsu kultūras darbinieki un experti uztraucās, ka audzinām Saulvežus, Antiņus, Cibiņus, Dullus Daukus un Baltos kaķīšus. Aug vecāku dēli un meitas, kam savlaicīgi no bērnu dārza ieaudzināta pašvērtība – Tu to vari, un neviens tev nedrīkst ne pirksta piedurt, ne verbāli graut tavu pašapziņu. Tu vari, tu to vari. Gan vecāki pierādīs, ka policists bija varmācīgs pret nepilngadīgo, izaicināja, noniecināja utt. Kad pašiem dur nazi vēderā, zin gan saukt policiju. Aug dzīvotspējīgie, ne baltie kaķīši. Pāri līķiem? Upuri, nākotnes vārdā vienmēr būs.

 6. Labs viens, labs otrs! Kādu drošību skolēniem un skolotājiem var nodrošināt tāds policists, kas nevar savākt vienu tirliņu?!

 7. pusaudzi cietumā, kā arī viņa vecākus cietumā!

 8. auklējieties vēl ar integrācijām ! Atbildēt

  krievvalodīgo uzvarētāju izdzimums izpaužas visā krāšņumā…

 9. Tas ir tikai pukites.Kas bus talak?Tada vecuma,un parejie kuri tur staveja un priecajas,un filmeja.Arko tad vini ir labaki,tadi pasi idioti,un savadak to nevar nosaukt.Kaut vai viens butu steidzies paliga-bet ne,staveja un priecajas.Secinajums viens.Nedod,Dievs tadus mazbernus.Un pec visa si laiks butu padomat vecakiem.Jo ja tas notika vienreiz notiks atkal,jo pakal skrejoso netrukst.Tatad milie vecaki padomajiet par savam atvasem,ko jus audziniet.Bet valdibai,lai pienem tadus likums lai tas vairs nekad,un nekur neatkartotos.

 10. Izdzimtenis pusaudzis,visticamak ar savam tiesibam,jo ir tacu personiba…..ari parejie pusaudzi ir izdzimteni…..musdienu mazgadigajam personibam nav nekadas lidzjutibas,zelsirdibas utt…

 11. Viens aizsargāts pusaudzis pakļauj dzīvības briesmām veselu skolu-runāsim kā ir tikpat neaizsargāti bija skolasbiedri,klasesbiedri skolotāji un atbalsta personāls.No rīta ar promilēm-kāda ģimene un audzināšana.Gan jau atkal būs dārgi advokāti un vainīgs būs policists,kurš uz nabaga bērniņu nepareizi paskatījās…Skumji,kādā valstī jānodzīvo mūža nogale

 12. Vienā otrā valstī uzbrucējs jau būtu auksts. Auklējas ar deģenarātiem.

 13. Kurā skolā tās notika???

 14. Izdzimtenis kam jau 15 gados alhokols atmiekskejis smadzenes

 15. Kāda valsts,tādi cilvēki.

 16. Jaunatne mums aug ārkārtīgi nežēlīga,nežēlos nevienu. To Brīvības ielas skolas skolnieku vispār nevajadzētu izlaist no cietuma. Tas jau nav cilvēks.

 17. =Nedaudz vēlāk pie cietušā kārtības sarga piesteidzās skolas medmāsa un sniedza pirmo palīdzību. Tikmēr tika izsaukti mediķi un Valsts policijas darbinieki. Cietušais kārtības sargs hospitalizēts, savukārt aizdomās par uzbrukumu varas pārstāvim aizturēts 15 gadus vecs pusaudzis, kurš aizturēšanas brīdī bija vairāk nekā vienas promiles alkohola reibumā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat pieciem gadiem ilgs cietumsods.=
  Pēc bērnu tiesibu sargu saprašanas varbūt būs šādi:
  Nedaudz vēlāk pie cietušā bērna piesteidzās skolas medmāsa un sniedza pirmo palīdzību. Tikmēr tika izsaukti mediķi un Valsts policijas darbinieki. Cietušais bērns hospitalizēts, savukārt aizdomās par uzbrukumu bērniņam aizturēts kārtības sargs, kurš aizturēšanas brīdī bija vairāk nekā vienas promiles alkohola reibumā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat pieciem gadiem ilgs cietumsods.
  Murgs, bet tikai tiem ”bērniņiem” ir laikam par daudz valsts bērnu sargu un tiesību – tikai nav pienākumu mācīties un labi uzvesties…
  Balsojiet par liberāļiem un saņemsiet vispārēju anarhiju.Tā nav vēlēšanu reklāma, bet brīdinājums par savu izvēli.

 18. Kāpēc aizturēja tikai vienu?Vajadzēja visus,arītos,kas policistu raustīja aiz drēbēm,smējās un arī to,kurš visu filmēja.

 19. Nu, re, jau tiktāl esam nonākuši ar visatļautību, likuma normu neievērošanu, pārprastu pienākuma un tiesību izpratni, neaudzinātību un necieņas izrādīšanu pret sabiedrību, vecākiem cilvēkiem, likuma sargiem un galu galā pret pašiem sevi.

Draugiem Facebook Twitter Google+