×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. augusts, 2013
Drukāt

Par Novadu apvienības vadītāju ievēl Gintu Kaminski

LETALETA

Par Novadu pašvaldības apvienības vadītāju šodien teju vienbalsīgi ievēlēja Auces novada priekšsēdētāju Gintu Kaminski (ZZS).

Kaminskis bija vienīgais kandidāts uz šo amatu, un par viņu balsoja teju visi apvienības sapulces dalībnieki. Balsojumā atturējās divi dalībnieki. Kaminska kandidatūrai atbalstu šajā amatā iepriekš izteica arī vietējie līderi, kas pārstāv Reģionu aliansi.

Pēc jaunā amata iegūšanas Kaminskis, uzrunājot klātesošos, norādīja, ka pašvaldības ir gan mazas, gan lielas, gan arī vidējas un katrai no tām ir savas intereses. Tāpēc svarīgi būt vienotiem, lai varētu profesionāli komunicēt ar lielajām pilsētām un vienoties par kopīgām interesēm. “Ja panāksim, ka lielās pilsētas nevis nāks ar paziņojumu, ka pieprasa ministra demisiju, bet gan nāks pie Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) ar lūgumu prasīt ministra demisiju, tas būs sasniegums,” sacīja Kaminskis.

Tāpat viņš uzsvēra, ka ne jau Saeimas deputāti, bet gan LPS pārstāv visu Latviju. Viņš novēlēja novadu pašvaldībām būt vienotām savās domās un kopīgi atrisināt daudz problēmu.

Savukārt līdzšinējais apvienības vadītājs Ogres novada mērs Edvīns Bartaševičs (“Ogres novadam”) novēlēja jaunajam vadītājam cītīgi strādāt.

Nākamnedēļ, 9.augustā, gaidāmajā LPS kongresā, kurā tiks pārvēlēta LPS vadība, Kaminskis būs kandidāts uz LPS priekšsēža vietnieka amatu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+