×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. novembris, 2014
Drukāt

Par okupāciju un tās sekām nerunā (22)

Foto - LETAFoto - LETA

“LA” 3. novembra numurā izlasīju Jevgenija Gomberga rakstu “Murkšķa diena. Pēc vēlēšanām”.

Gomberga k-gs, jūs pats esat murkšķis, jo esat iestrēdzis vienā versijā – okupācija un tās sekas jūs neinteresē. Tās sekas ir arī jūsu pieminētās krievu avīzes, pilsoņu aizplūšana laimes meklējumos. Okupācijas laikā tika iznīcināta ne tikai dzimtenes jēga un mīlestība, bet arī iepotēts kosmopolītisms. Pēc kara šeit ieradās galvenokārt pārkrievotie, jo īstie krievi savas mājas neatstās! Zinu to gulagā pavadīto gadu pieredzes dēļ. Kas tagad Latvijā “raud par krievu likteni”? Pārkrievotie – Ždanoka, Lindermans, Pliners, Cilevičs un Co. Viņiem vajag okupācijas laika valodu un pilnvaras! Draud izglītības ministrei – ja neklausīs, būs kā Krimā.

Termiņuzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem ir bīstamas Latvijai. Agri vai vēlu šeit nelikumīgi iebraukušajiem būs jādodas mājup. Akcijā “Novembra mēnesis” vācam parak­stus, lai ārlietu ministram nodotu prasību realizēt 1996. gadā Saeimas pieņemto okupācijas deklarāciju. Aizstāvēt krievvalodīgos Putinam tad lūgs tieši šie! Drošību negarantē arī termiņuzturēšanās atļaujas ieguvušo klātbūtne, jo tikai vārdos Krievija tautiešus aizstāv, bet savu interešu dēļ nebūs problēma viņus upurēt!

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Var taču vēl tagad sūtīt parakstus

 2. Bet kas tad bija tie,kas atteicās no DDD?

 3. Viena traki NEŠPETNA TAUTA!!! Tauta, kura ieņēmusi galvā citai tautai pat nepamatotus “pieņēmumus” galvu neaptverošos noziegumos pret žīdiem! Tauta, kura vispār “NEGRIB” ieklausīties citu cilvvēku (pat aculiecinieku, pat vēstures faktos!?) sacītajā! Tauta. kura negrib redzēt un ATCERĒTIES savus noziegumus un pāri darījumus citām tautām! Tas ir NONSENSS!!! Visu savu apzīnīgo mūžu esmu meklējis atbildi jautājumam, KĀPĒC tā ar ebrejiem apgājās hitleriskā Vācija 2.pasaules kara laikā, jo man šo cilvēku likteņi bija ĻOTI žēl!? Domāju, ka esmu atradis…

  • Ha,ha, ilgi esi domājis.Vai tad nezināji, ka ēbreji organizēja represijas Latvijā, jā ēbreji, jo komunisti žīdus pārzīmēja par ēbrejiem. Viņiem pat bail no Kalēju ielas Rīgā ! ! ! Kas tagad cenšas sēt naidu Latvijā ?!?! Eiropas savienībā, kas ir Ždanoka?!Tā lūk Ha,ha !

  • Nešpetnāka, Ha, ha, kā Tev liekas.Kad Latvijā sen jau visa ipašumu atgūšana beigusies pēkšņi visas pasaules ebreji izdomā, ka izņēmuma kārtā – kā izredzētajiem jāpievāc Latvijā arī ** bijušie īpašumi. Toreiz neviens neprasīja, jo ** mums vairs nav, bet ebrejiem jau nav īpašumu no Latvijas laika. Tagad, droši vien, ASV ebreji (kā nekā valda pasauli) izdomāja, ka jāizmanto. Mums jau laba atmiņa kā ASV un Anglija pārdeva verdzībā Staļinam Baltiju un pēc tam liekulīgi”neatzina”okupāciju.Un tagad mums jāmokas nevien ar kolonistiem un okupantiem, bet atkal arī ASV.

 4. Okupācijas laikā nelikumīgi iebraukušie dosies mājās, ja 2015.g.par prezidenti ievēlēs Ināru Mūrnieci un Laimdota Straujuma par ārlietu ministru nozīmēs Edvīnu Šņori – cilvēkus ar LATVIJU SIRDĪ. Tad viņi ar ANO starpniecību izdarīs savu darbu!

  • Diemžēl tāda ir valdošā politika. Vēsture ir ”bērnu pasaciņas”. Tā tiek rakstīta tā, kā diktē uzvarētājs. Diemžēl man jāsaka, ka sabiedriskā doma ir ”iestrēgusi” mietpilsonismā. Tā netiek laukā no uzspiestajām važām.

 5. Kad būs filma par Latvijas okupāciju? Par dzīvi krievu okupācijas laikā? Kāpēc no šī temata izvairās.

 6. Rinkēvič, deokupācijai jābūt – rakstam vēstules!

  • Filma būs. tikai tā būs pēc ”Stingrās līnijas” politiķu scenārija. To skatoties visi nedomājošie būs sajūsmā, bet domājošam cilvēkam tā uzdzīs vēmienu.

 7. Tikai šodien aizsūtu parakstus kopā ar mammu.Paldies.

  • Inta, Jūs esat domājoša un nekad nebūs par vēlu prasīt no ārlietu ministra DARĪT SAVU DARBU GODĪGI.Žēl, ka latvieši ir neaktīvi un gaida kad kāds cits viņa vietā atnesīs visu uz paplātes.

 8. Bez DDD Latvijai nav nākotnes un kolonisti lūgs Puķinu “aizstāvēt”.

  • Neesi pesimists, nākošgad ievēlēs Valsts prezidentu, kurš godīgi darīs savu darbu un ar līdzvainģo valstu atbalstu panāks okupācijas seku likvidēšanu!

 9. Pareizi Ojār. Arī latvieti Cukuru žīdi nežēlīgi noslepkavoja, bet Latvijas valsts ne tikai neizmeklē slepkavību, bet pat neļauj pārapbedīt. Es arī nosūtīju parakstu Ārlietu ministram par deokupāciju.Lai mums izdodas!

 10. Kādreiz, pirms 40 gadiem, iznāca saruna ar mana darbabiedra ebreja māti. Viņi ir jau seni Latvijas iedzīvotāji un labi runā latviski. Es pajautāju kādā skolā mācāijās viņas dēli un viņa izbrīnīta uz mani paskatījās un teica- Nu , protams, ka krievu. Pati sāka stāstīt cik neglīti krievu bērni izturējušies pret viņas dēliem. Kāpēc tad Jūs viņus nesūtijāt latviešu skolā? Ko jūs ! Šeit taču nākotne pieder krieviem un tāpēc mums jāuztur saites ar krievu nāciju. Latviešiem nav nekādu izredžu. Šī bija parasta strādnieku ģimene.
  Kā redziet, tad viņiem Latvijas valsts ir drīzāk traucēklis nevis viņu valsts un tas galīgi nekas, ka krievi Maskavā rīkoja žīdu grautiņus. Cik bezgala jauki bija bučot krievu tankus 1940.gadā! Un tagad ne jau krievi rīko tās mežonīgās ālēšanās izrādes , bet gan ebreji. Tāpēc mani nemaz neizbrīna murkšķa idejas jo tās sakņojas gadsimtu dzīlēs koptās jūtās par izdabāšanu spēcīgākajiem, bet nedod Dievs kļūt par šīs tautas ienaidnieku – to var redzēt Izraēlas attiesmē pret saviem kaimiņiem un ne tikai. Linču tiesas – galvenā starptautiski attiecību kārtotāja – izraēlas diplomātija.

 11. Andrej, bet no raksta jau tieši to var saprast. Atceraties, ka Krievijas vēstnieks kādreiz teica, ka PSRS represīvajos orgānos vadībā no 15 , 13 bijuši žīdi(viņš gan teica ebreji). Visur žīdi ir galvenie.

 12. Mani nodarbina viena doma: kāpēc lielākā daļa ebreju tik kaismīgi te aizstāv krievus, bet ne latviešus, kaut arī viņi dzīvo un strādā Latvijā, nevis Krievijā? Vai tāpēc ka pieņēmuši krievu valodu un mentalitāti? Pēc loģikas viņiem pienāktos aizstāvēt Latvijas valsti un pamatnācijas intereses, bet viņi tam visam ir opozīcijā. Kāpēc?

 13. Pilnīgi pareizi. Paldies par rakstu un Krustiņa k-gam par drosmi publicēt. Es arī parakstījos un aicinu arī citus!

Draugiem Facebook Twitter Google+