×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Par PA otro valdes locekli izvēlēts bijušais “Citadeles” padomes loceklis Freibergs

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vjačeslavs Dombrovskis

Par Privatizācijas aģentūras (PA) otro valdes locekli ir izvēlēts kādreizējais bankas “Citadele” padomes loceklis Ģirts Freibergs, šodien žurnālistiem paziņoja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (V/RP) (attēlā).

Dombrovskis gan sākotnēji atteicās nosaukt konkrētu vārdu un uzvārdu. Tomēr pēc atkārtotiem jautājumiem, apliecināja, ka tas ir Freibergs.

Freibergs šim amatam esot izvēlēts savas lielās pieredzes dēļ. Dombrovskis skaidroja, ka Freibergam ir pieredze gan finanšu jomā, gan arī saistībā ar “Citadeli”. Līdz ar to ministrs uzskata, ka jaunajam PA valdes loceklim būšot nepieciešams maksimums divas dienas, lai izvērtētu līgumu par “Citadeles” pārdošanu pirms tā parakstīšanas.

Plānots, ka amatā Freibergu apstiprinās šodien vai rīt, 4.novembrī.

Kā ziņots, pagājušajā ceturtdienā amatu atstāja Ekonomikas ministrijās pārraudzībā esošās Privatizācijas aģentūras (PA) valdes priekšsēdētājs Ansis Spridzāns un valdes loceklis Guntis Lausks, kuriem pagājušajā piektdien būtu bijis jāparaksta līgums par bankas “Citadele” pārdošanu.

Līdz ar to tika sākta divu valdes locekļu meklēšana, jo bez tiem iestādei nav rīcībspējīgas vadības. Līdz šodiena bija izvēlētas viens no valdes locekļiem – par PA valdes locekli izraudzīts līdzšinējais PA Komercdarbības dienesta vadītājs Vladimirs Loginovs.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Freibergs 2012.gadā pameta “Citadele” padomes locekļa amatu, lai sāktu darbu AS “Diena” valdē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+