Ekonomika
Bizness

Par pārdošanu digitālajās platformās1

Foto – Shutterstock

Topošie un esošie uzņēmēji – pašnodarbinātie un amatnieki, kas vēlas uzsākt savu ražojumu pārdošanu internetā, – ES Digitālajā nedēļā aicināti apmeklēt bezmaksas nodarbību “Kā sākt pārdot digitālajās platformās? “Etsy” piemērs” 20. martā no plkst. 15 līdz 18.

Praktiskajā nodarbībā varēs uzzināt, kā sākt savu produktu pārdošanu interneta vidē, kā piemēru izmantojot starptautisko platformu “Etsy.com”. Tajā ražotājiem un amatniekiem ir iespēja pārdot pašu radītus produktus ne vien Latvijā, bet praktiski jebkurā pasaules valstī.

Nodarbību vadīs Rasa Spulle, veikala “happyment” īpašniece, “Etsy” Latvijas komandas kapteine. Viņa rādīs un stāstīs, kā atverams un noformējams “Etsy” veikals, kā ievietojamas preces, saņemami maksājumi, izsūtāmas preces. Viņa ieteiks, kā gūt panākumus, optimizējot meklētājprogrammu, izmantojot maksas un bezmaksas reklāmas.

Vēlamas angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī un datorprasmes ikdienas lietotāja līmenī. Ja vēlaties atvērt savu veikalu nodarbības laikā, iepriekš jāsagatavo: veikala nosaukums (vairāki varianti), vismaz vienas preces foto, bankas konta un kartes informācija, ieskanēta ID karte vai pase. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc jāpiesakās iepriekš.

LA.lv