×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Par PKC Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāju kļuvis LTRK Juridiskās daļas vadītājs Stankevičs

Foto: LETAFoto: LETA

Edmunds Stankevičs.

Konkursā par Pārresoru koordinācijas centra (PKC) Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja amatu ir uzvarējis Edmunds Stankevičs, kurš līdz šim darbojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, aģentūrai LETA pavēstīja PKC pārstāve Elīna Krūzkopa.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Stankevičs ir dzimis 1974. gadā. Viņš ir ieguvis augstāko izglītību Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

Stankevičs karjeru sācis kā jurista palīgs, laikā no 1995. līdz 1997. gadam viņš strādājis par vecāko referentu Valsts kancelejā, bet tad iecelts par Ministru kabineta padomnieku tiesību aktu lietās. Tāpat viņš bijis Valsts kancelejas Iestādes darbības nodrošinājuma departamenta vadītājs un Ministru kabineta izveidotās komisijas PSRS okupācijas režīma nodarīto zaudējumu aprēķināšanai vadītājs.

Līdz šim viņš darbojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā par Juridiskās daļas vadītāju. Viņa kompetencē bija jautājumi par organizācijas šķīrējtiesu un mediāciju.

Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītājam būs jākoordinē publisko personu kapitālsabiedrību pārvaldības politikas izstrāde, ieviešana un jānodrošina tās īstenošanas uzraudzība. Nodaļas vadītāja galvenie pienākumi būs organizēt atzinumu sniegšanu par kapitālsabiedrību vidēja termiņa darbības stratēģijām un valsts līdzdalību kapitālsabiedrībās. Vadītājam būs jānodrošina kapitālsabiedrību darbības rezultātu izvērtēšana, kā arī kapitālsabiedrību un kapitāla daļu efektīvas pārvaldības vadlīniju izstrāde.

Kā ziņots, valdība šopavasar lēma, ka kapitālsabiedrību pārraudzība nododama PKC rokās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+