Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Par prezidenta preses padomnieku kļūst Latvijas Radio darbinieks Gusts Kikusts (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta preses padomnieka pienākumus no 14.augusta uzņemsies Gusts Kikusts, kurš līdz šim vadījis Latvijas Radio ziņu programmas, informē prezidenta kancelejā.

Kā ziņots, Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amata pienākumus pilda Aleksandrs Bimbirulis un Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņem Egita Kazeka.

Savukārt Maija Manika uzņēmusies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece ir Kristīne Jaunzeme.

Par Valsts prezidenta  sabiedrisko projektu vadības padomnieces pienākumus pilda Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons stājies Valsts prezidenta ekonomikas padomnieka amatā, bet ārštata padomnieks ir Jānis Kažociņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Cermas, ka būs NOPIETNĀKS, strādājot Valsts prezidenta kancelejā par “preses padomnieku’ (cik lepnu skan!)…
    Latvijas Radio tracināja ar …TUKŠO vāvuļošanu … lai ētera laiku kā nebūt aizpildītu!

  2. Arī tu, Gust.

  3. Ātri gan atrada aizvietotāju.

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+