Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Par prezidenta preses padomnieku kļūst Latvijas Radio darbinieks Gusts Kikusts (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta preses padomnieka pienākumus no 14.augusta uzņemsies Gusts Kikusts, kurš līdz šim vadījis Latvijas Radio ziņu programmas, informē prezidenta kancelejā.

Kā ziņots, Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amata pienākumus pilda Aleksandrs Bimbirulis un Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņem Egita Kazeka.

Savukārt Maija Manika uzņēmusies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece ir Kristīne Jaunzeme.

Par Valsts prezidenta  sabiedrisko projektu vadības padomnieces pienākumus pilda Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons stājies Valsts prezidenta ekonomikas padomnieka amatā, bet ārštata padomnieks ir Jānis Kažociņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Cermas, ka būs NOPIETNĀKS, strādājot Valsts prezidenta kancelejā par “preses padomnieku’ (cik lepnu skan!)…
    Latvijas Radio tracināja ar …TUKŠO vāvuļošanu … lai ētera laiku kā nebūt aizpildītu!

  2. Arī tu, Gust.

  3. Ātri gan atrada aizvietotāju.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+