Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
27. augusts, 2015
Drukāt

Par Raiņa atziņām diskutēs Radio NABA

Ekrānšāviņš no Radio NABAEkrānšāviņš no Radio NABA

Ar diskusiju Radio NABA ēterā un atskaņojumiem pilsētvidē atklās projektu, kas veltīts Raiņa atziņu aktualizēšanai, pavēstīja projekta vadītājs Eduards Ozoliņš.

Projekta ietvaros līdz pat gada beigām Latvijas Radio 6 – NABA programmā skanēs īpaši atlasīti, dažādu kultūras un radio personību ierunāti Raiņa dienasgrāmatu fragmenti, kas aptver nozīmīgu laika periodu latviešu kultūras attīstībā. Tāpat tiks veidota arhīva platforma, ikvienam interesentam par brīvu piedāvājot ieskaņotos fragmentus noklausīties un lejupielādēt projekta interneta vietnē http://soundcloud.com/Rainis un www.naba.lv .

“Projektu 31. augustā atklās ekspertu diskusija LR6-Radio NABA pēcpusdienas programmā “Nabavakars”, kurā centīsimies saprast, kādā mērā dienasgrāmatas sniedz personisku ieskatu arī Latvijas valstiskuma veidošanā, dodot iespēju no Raiņa skatu punkta aplūkot būtiskas kultūras, mākslas, politiskās un sabiedriskās norises. Saruna tiešraidē skanēs no plkst.18.00 frekvencē 95.8 FM (Rīgā un apkārtnē) vai internetā – naba.lv/raida, kā arī raidījumu būs iespējams noklausīties atkārtoti naba.lv un latvijasradio.lv arhīvā,” stāsta Ozoliņš.

Savukārt naktī no 5. uz 6. septembri – mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros – daļu no Raiņa dienasgrāmatu fragmentiem būs iespējams dzirdēt arī Rīgas pilsētvidē, apmeklējot Radio NABA veidoto “Vārdu kalnu” Arkādijas parkā, stāsta Ozoliņš.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (1)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+