×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. augusts, 2016
Drukāt

Par remontiem atbildīgais Reinbahs saslimis, atbrīvot nevar (3)

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs ir saslimis.Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs ir saslimis.

Foto - LETA

Rīgas dome šodien sēdē tomēr neskatīja jautājumu par Satiksmes departamenta vadītāja Vitālija Reinbaha atbrīvošanu no amata.

Sēdes sākumā domes deputāte Sarmīte Ēlerte (V) uzdeva jautājumu domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam, kāpēc šis punkts nav iekļauts darba kārtībā, kā mērs bija solījis. Ušakovs atbildēja, ka sēdes sākumā var jautāt par paredzēto darba kārtību, nevis tajā neiekļautiem jautājumiem.

LTV vēsta, ka Reinbaham izsniegta darba nespējas lapa, tāpēc saskaņā ar likumdošanu viņu pašlaik atlaist nevar.

Jau ziņots, ka Ušakovs iepriekš aģentūrai BNS norādīja, ka par Reinbaha atbrīvošanu no amata lems šodien domes sēdē, savukārt par to, kurš turpmāk vadīs departamentu, lēmums tiks pieņemts pēc būvniecības sezonas beigām.

Patlaban par Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāju nozīmēts Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Emīls Jakrins, kuram uzticēts novērtēt arī atsevišķu citu departamenta darbinieku paveikto vai nepaveikto.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pirmajam VM ministres Čakšas un LM ministra Ašerādena darbam vajdzētu būt: “Slimības lapu ” tirdzniecības pārtraukšana. Lai Ušakova – Amerika kabatas ierēdņi vismaz nedzīvotu uz pensionāru rēķina no Sociālā budžeta.

  2. Jāārstē ar s-dainu mietu

Draugiem Facebook Twitter Google+