Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Par RSEBAA rektoru apstiprināta Irina Senņikova

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas rektora asociētā profesore Irina Seņņikova piedalās Banku augstskolas rīkotajā preses konferencē, kas veltīta 3. ikgadējai starpaugstskolu konferencei "Uzņēmumu konkurētspēja vietējā un ārējā tirgū: izaicinājumi un pieredze".

Šodien Ministru Kabinets (MK) apstiprinājis ekonomikas zinātņu doktori Irinu Seņņikovu par Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RSEBAA) rektori. Augstskolas Satversmes sanāksme prof. Senņikovu par rektoru atkārtoti ievēlēja13. aprīlī.

Irina Senņikova augstskolā RSEBAA strādā kopš tās dibināšanas pirmsākumiem. Viņai ir maģistra grāds angļu filoloģijā, MBA grāds un doktora zinātniskais grāds vadībzinībās intelektuālās uzņēmējdarbības jomā. Irina Senņikova pasniedz lekcijas vadībzinībās, vadībā un organizāciju vadīšanā. I. Senņikova ir iesaistījusies vairākos starptautiskajos projektos, bijusi viena no Starptautiskās uzņēmējdarbības foruma dibinātājiem, un šobrīd ir Eseksas Universitātes uzņēmējdarbības un biznesa skolas vecākā biedre, kā arī ir EQUAL valdes priekšsēdētāja un CEEMAN akreditācijas valdes locekle.

Augstskolas RSEBAA rektora vēlēšanas notiek ik pēc pieciem gadiem. Rektoru vēl augstskolas Satversmes sapulce. Pirmo reizi Irina Senņikova par rektori augstskolā RSEBAA tika ievēlēta 2010. gadā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+