×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Par “Saskaņu” – 21,8% (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars (no kreisās) un partijas "Saskaņa" pārstāvis Valērijs Agešins piedalās 12.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozē.

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, vairākums balsstiesīgo iedzīvotāju tajās balsotu par partiju “Saskaņa”, liecina “Latvijas faktu” aptaujas dati.

Par “Saskaņu” balsotu 21,8% respondentu. Par “Vienotību” balsotu 17,5%, Zaļo un zemnieku savienību – 9,1%, Nacionālo apvienību – 6,3%. Pirmo reizi aptaujās 5% barjeru pārsniegusi Ingunas Sudrabas vadītā partija “No sirds Latvijai”, kuru būtu gatavi atbalstīt 5,2% respondentu. Par Latvijas Reģionu apvienību būtu gatavi balsot 2,2%, Latvijas Krievu savienību – 1,9%, “Latvijas attīstībai” – 1,7%, “Vienoti Latvijai” – 1,7%, Jauno Konservatīvo partiju – 1,1%, partiju “Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām” – 0,8%, “Izaugsmi” – 0,4%, “Suverenitāti” – 0,3%. 18,4% aptaujāto vēl nav izlēmuši, par ko balsot, bet 11,6% atzinuši, ka uz vēlēšanām neies.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. "Latvijas faktu" propaganda Atbildēt

    Drīzāk šo iestādi būtu jānosauc par “Krievijas faktiem”. Viņu prognozes ir atkārtoti izrādījušās maldīgas un īpaši naidīgas latviešu nacionālajiem spēkiem. Es Saskaņas Centram/Saskaņai/ Vienotai Krievijai nedodu vairāk par 15% — ja tik.

  2. Vājprāts. Vai tiešām 28% grib, lai Latvijā atkārtojās Austrumukrainas scenārījs?! Nu kā var balsot par tādiem prokremliskiem spēkiem, kā SC un Sudrabas partijele?

Draugiem Facebook Twitter Google+