×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Par šaudīšanos no daudzdzīvokļu mājas loga Daugavpilī aiztur iereibušu vīrieti (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) pagājušajā piektdienā Daugavpilī par šaudīšanos no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļa loga aizturējuši 1971.gadā dzimušu vīrieti, informē VP LRP.

Policijā klāsta, ka informācija par vairākiem šāvieniem, kas dzirdami kādā daudzstāvu mājas dzīvoklī, piektdien saņemta ap plkst.17. Vīrietis šāvis no otrā stāva dzīvokļa loga.

Policija nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu un norobežoja piemājas teritoriju, lai no iespējamas ievainošanas pasargātu apkārtējos cilvēkus.

Pēcāk policisti mēģinājuši likumpārkāpēju nomierināt, veicot pārrunas, kurš bija ieslēdzies dzīvoklī un uz lūgumiem atvērt durvis nereaģēja. Pēc salīdzinoši neilga laika 1971.gadā dzimušais pārkāpējs aizturēts.

Pie aizturētā atrasta un atsavināta pārtaisīta gāzes pistole, kas pielāgota šaušanai ar munīciju. Tāpat pie vīrieša atrasta pneimatiskā šautene ar optisko tēmēkli.

Par laimi incidentā neviens cilvēks necieta, tomēr pārkāpēja pretlikumīgo darbību rezultātā bojāta pagalmā novietota automašīna, kurai šāvienos bojāta virsbūve.

Pēc sākotnējās informācijas, aizturētais bijis alkohola reibumā un konkrētu savas rīcības iemeslu vai motīvu paskaidrot nevarēja. Vīrietis agrāk nav tiesāts.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc diviem Krimināllikuma pantiem: par huligānismu, ja tas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus un par pretošanās varas pārstāvim un citai valsts amatpersonai.

Par šādu noziegumu apcietinātajam draud brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai ar naudas sods un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem.

Procesu izmeklē VP LRP Kriminālpolicijas birojs. Svētdien aizturētajam tiesā piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Autiņu apskādēja, jo kaimiņa seja nepatika.

Draugiem Facebook Twitter Google+