Latvijā
Rīga

Par šaudīšanos Purvciemā aizturēts kāds vīrietis 16

Foto – LETA

8. oktobrī likumsargi aizturējuši kādu iereibušu vīrieti, kurš Purvciemā savai draudzenei demonstrējis savas šaušanas prasmes, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 3.00 RPP dežūrdaļā vērsās kāds iedzīvotājs. Vīrietis pastāstīja, ka Purvciemā pie diennakts veikala viņam klāt pienācis nezināms kungs. Persona uzsākusi konfliktu, izvilkusi ieroci un izšāvusi gaisā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kurš pastaigājās kopā ar kādu sievieti. Pāris pirms apturēšanas skaļi strīdējās. Pārrunu laikā konstatēts, ka vīrietis ir manāmi iereibis.

Pārmeklējot iereibušo kungu, viņa bikšu kabatā atrasta gāzes pistole. Jautājot par notikumiem pie veikala, vīrietis apgalvoja, ka tieši ziņotājs bijis tas, kurš uzsācis konfliktu. Savukārt par šāvienu gaisā, iereibušais kungs skaidroja, ka vēlējies parādīt draudzenei, ka māk apieties ar ieroci.

Sieviete notikušo atteicās komentēt. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri iereibušo šāvēju aizturēja turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv