×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. jūnijs, 2014
Drukāt

Jāņos dūšīgi jāmīlējas… Par seksu līgošanas laikā un ikdienā (22)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Kas gan tā par Jāņu zāli, līgo, līgo! Brīžam stāvus, brīžam gulus, līgo!?”

 

Foto – Shutterstock

Ko tur slēpt – Jāņos ne tikai jālīgo, jākur ugunskuri, jāmielojas ar Jāņu sieru un alu, bet arī dūšīgi jāmīlējas. Tāpēc, lai augtu labība un vairotos ganāmpulks. Bet vai tiešām jāgaida Jāņi? Cik seksuāli atraisīti esam ikdienā?

Sešdesmitajos gados laukos, kad vēl līgoja apmēram tā, kā redzams izrādē “Skroderdienas Silmačos”, vecāka gadagājuma sievas uzrāva: “Kas gan tā par Jāņu zāli, līgo, līgo! Brīžam stāvus, brīžam gulus, līgo!?” Maza būdama, domāju, ka dzied par zāli pirms un pēc pļaušanas. Aizdomīga šķita vien dziedātāju sejas izteiksme. Tādas blēdīgas. Gadiem ritot, sapratu, kas īsti tautasdziesmā iešifrēts. Pat ja nebūtu gadījies “Jāņu zāli” iepazīt personiski, vismaz redzēt tās mūsdienās var gan filmās, gan teātra izrādēs. Piemēram, Dailes teātra jaunajā izrādē “Tas īstais, tā īstā” Ģirta Ķestera atveidotais varonis novelk bikses, un var aplūkot, tiesa gan, tikai pliku dibenu, bet Jura Žagara varonim kādā skatā ir tik ļoti apspīlētas apakšbikses, ka gribot negribot jānovēršas no teksta uztveres…

Saprotams, vīrieškārtas žurnālists pievērstos aktrišu jaukumu apdziedāšanai. Bet ar tiem es nupat esmu nesaprašanā. Jau ilgu laiku skatuves dīvām, it īpaši popa un roka dziedātājām, gluži vai likums ir atsegt visas dabas veltes, cik tālu vien iespējams. To nesen vērojām arī Eirovīzijas dziesmu konkursā Baku. Bet tavu brīnumu – uzvarēja visu piesegusī Zviedrijas pārstāve Lorēna. Turklāt viņai jau arī nebija daudz ko piesegt – dibena nav, krūtis arī simboliskas. Vai tas liecina, ka maģiska talanta dēļ skatītāji vīrieši ir ar mieru dziedātājai piedot lielu krūšu neesamību un pat necenšanos tās ķirurģiski “instalēt”? Vai arī pūš jaunas vēsmas seksīguma frontē? Tas nu gan līdz Jāņu naktij ir jānoskaidro.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Nevajag jaukt seksu ar mīlestību. Mīlestība var būt visa mūža garumā un radot stipras un kuplas latviešu ģimenes ar veselīgiem, gudriem bērniem. Nevajag popularizēt vienas Līgo nakts seksu, vienalga kā, kur un ar ko alus un alkohola žvingulī, lai pēc tam dzimtu debīli bērni un būtu problēmas visa mūža garumā. Seks ir laba lieta, bet nevajag to izcelt kā primāro sadzīvē.

  • A kurš te teica, ka sex ir primārais? Bet viens no galvenajiem cilvēkam, tā veselībai un labsajūtai nepieciešamajiem nosacījumiem, gan.
   Mīlēt tiešām ir nedaudz atšķirīga lieta kā pamīlēties. Bet tāpēc, ja kādam tā vienīgā mīlestība negadās, un tādu diemžēl nav mazums, tad ko, tiem palkt gribot, būt apdalītiem, bez tiesībām mīlēties? Rupji un nekaunīgi lielu tautas daļu nolikt malā tikai dēļ kaut kādiem uztieptiem rāmjiem, kuros pēc dažu domām visiem jāierakstās. It sevišķi, ka ģimeņu, kur viens otru nemīl, un arī nemīlējas, un dzīvo kopā tikai ieraduma pēc, faktiski abi mocīdamies un eksistēdami, pārsvarā dēļ nodevas sabiedrības uzskatiem, likvidējot savu dzīvi, ir pa pilnam. Un tas ir nožēlojami. Paši sevi ziedo kāda uzskatiem. Kas var būt muļķīgāks. Laiks atvērt acis uz to, un rūpēties par savu vienīgo dzīvi, par katru tās brīdi, izbaudīt to, jo jaunu neviens nedos.
   Un analfabētiem vēlreiz atgādinu, ka no mīlēšanās bērni nav jādzemdē, sen ir izdomāti condomi, jeb prezervatīvi.
   Un tajā pašā laikā pamīlēties, vienam otru samīļot taču ir tik jauki, noņemt spriedzi sev un citam, tam otram. Un kāpēc lai mēs kāds sev to liegtu? It sevišķi, ka pat ārsti atzīst, ka tas uzlabo daudzu orgānu un ķermeņa kopumā funkcijas un labsajūtu, kura visiem ir vajadzīga, lai ko te gvelztu puritāņi par to vienīgo, kura varbūt vispār nekad neatnāks… Tad ko, norakstīt savu dzīvi to priekam?
   Neredzu neviena sakarīga argumenta tam, izņemtot kaut kādās perversijās, aplamos pasaules uzskatos, vai sadomazohismos balstītus.
   Pirmais cilvēka pienākums un uzdevums, ir rūpēties par savu ķermeni, tā labsajūtu. Cilvēkam pati daba ir devusi sajūtas, uz kurām tas nedrīkst nereaģēt, ja negrib ieriebt sev, kaut ko sagandēt. Ja kaut kas sāp, gribas ēst, jeb pilnīgi otrādi…, gribas mīlēties, utt, tad nedrīkst nereaģēt, jo tam var būt neatgriezeniskas sekas, kuras novērst diez vai pat dakteriem sanāks.
   Tāpēc sekosim ķermeņa vajadzībām, cienīsim to, un paši sevi, lai ko tur gvelztu dažadu noviržu apsēstie, kuri katrs sevi uzskata par vispareizākajiem, un kuri, ne retums, pēc tām “tikumiskajām” runām paši aiziet pa kreisi….

 2. dūšīgi jāmīlējas… lai pēc tam dzimst valstij tik nepieciešamie dzērumā ieņemtie pēcnācēji – darba vergi 😉

 3. Fakts ka jāmīlējas kad var, cik var un kur vien var, un ar ko var. Protams ir runa par sievietēm ar vīriešiem.
  Tikai pasaulē daudzviet mākslīgi radītie un uzturētie sociālo normu uzskati daudzus tur kaut kādos absurdos rāmjos, kuri tiem pašiem nodara ļaunumu. It sevišķi tagad, kad ir pieejami dažādu veidu izsargāšanās varianti, gan sexuāla izglītošanās.
  Tāpēc nav saprotama tā dažu nevainīgo pompozitāte, kuras pašas sapinušās savos spriedumos un vēlmēs, kad iet nez kāpēc uz randiņiem, bet uztraucas par to, ka tām pievērš uzmanību un pēc tam gauduļo, ka neviens neņem. Kaut kāds sviests. Pati nedod, bet vīrieši vainīgi, ka nezin kā neizpatīk un nezin kam nepiemērojas.
  Nopietnas bažas rada tas, ka tādas nav atsevišķi izņēmumi, bet masveida parādība, uzaudzēta greizu vērtību skalu un uzskatu sistēmā.
  Kad tādai “ņedotrogai” izdodas tikt klāt, tad izrādās, ka tā tek straumē kā sabojāts krāns…, kā nogribējusies… Bet atklāti to pateikt, jeb vismaz normāli reaģēt uz normālām vīriešu tieksmēm, – neparko, labāk nodeldēs mākslīgo mantiņu…, nekā ņems dabīgu. Kaut kāds absurds notiek. Un vīrieši spiesti arī izlīdzēties ar pašapkalpošanos… Un kam to vajag? Nevienam. Pa vidu starp cilvēkiem stāv stulbu uzskatu un ierašu gūzma.
  No tā rodas arī izmisīgie izejas meklējumi visādās perversijās, kā homosex, utml.
  Ne visi, diemžēl, bet daži uz vecumu paliek pielaidīgāki, jeb gudrāki, bet… nereti jau par vēlu….
  Kā saka tuksnešu iedzīvotāji, kur kurina ar sakaltušām govju pļekām…, tad ar tām esot līdzīgi kā ar sievietēm…., jo vecāka paliek, jo vieglāk esot savākt….
  Sievietes, nu esiet cilvēki, un nevis pļekas…., kurām jāsakalst….

 4. reti sakarīgs raksts.

 5. Ar šādiem nožēlojamiem raksteļiem tiek piārīts seksa kults un tad brīnās, ka paša mazgadīgajiem bērniem dzimst bērni.

 6. Man 23 un nevainiga . Tieši tāpēc ka ejot uz randiņiem jūtu ka vīrieši skatās un domā tikai par vienu. Nevar pat normāli parunāt. Bet paši likām mugurām, bez darba, bez spējas respektēt sievieti. Man uz tādiem “neceļas”. Ja atradīšu tādu kas cauri maniem apalumiem ievēros manu spēju gatavot ēst. Strādāt. Mērķtiecību. Un vēlmi parūpēties par savu vīrieti . Busu laimīga bet diez vai LV to atradīšu. Te džeki pārāk pec uzskata skatās un ir izvēlīgi

  • Pilnīgi piekrītu. Vīrieši uzreiz grib fizisku tuvību, bet sievieti vajag ieinteresēt – uz to viņi vai nu nav spējīgi vai vienkārši negrib, jo domā, ka atrodas izredzēto statusā (tas ir mazākumā), bet sievietei ir svarīga atieksme, garīga tuvība, partnera intelekts un tad viņai rodas doma par fizisku tuvību. Vīrieši – sievietes nav “seksa mašīnas” viņas ir smalkas, jūtīgas būtnes, un, ja viņas klūst stipras, tad tikai tāpēc, ka blakus ir nekādi vīrieši.

   • Ikreiz, kad to esmu dariijis (all that nice guy bullshit), tieku ielikts tajaa forshajaa rezervistu kreslinjaa, paseedeet uz pusgadinju. Kameer taa jaukaa sieviete izmanto izdeviibu ar dzhekiem, kuriem tieshi otraadi, praataa ir tikai viens…

    …ej nu saproti.

    LV Meiteneem ljoti patiik aarzemnieki uz vienu nakti, to gan es varu pateikt uz 100%.

 7. Normālam cilvēkam ir dabīga dieva dota tieksme pēc sexa. Bez tās nekas nevar notikt. Un pret dabas/ dieva dotām tieksmēm pretoties, kam tādas ir protams…, ir augstākā mērā ne tikai netikli, bet pat noziedzīgi ne vien pret sevi, savu ķermeni un veselību, kas lielā mērā no tā ietekmējas, bet arī pret nāciju, tās saglabāšanos, neskatoties aiz kādiem it kā cēliem, kādu perversu uzskatu ieborētiem viedokļiem tie maskētos.
  Visādi flegmas, ņergas un prātuļotāji, kā, kāpēc, vai, no kuras puses pieiet, kā paskatīties, utml filozofiskas mazohijas nomocītie cilvēci veļ tikai bezdibenī.
  Lasiet latvju Dainas, tur skaidri pateikts, kas, kā un kāpēc jādara. Veselīga attieksme pret dzīvi, arī sexu, bez kristietisko mazohistu uzspiestām un iedibinātām pataloģijām, sevis un dabas apspiešanas.

 8. Tieši tāpēc nav ģimenes,ka ir daudz seksa,jeb vienkārši drātēšanās,kur tikai divi ķermeņi berzējas viens gar otru,bet nav paša galvenā-nav mīlestības,kurai ar fizisku ķermeni nav nekāda sakara. Dažai kundzei zināmā vecumā pēc bioloģisko šķēru likuma ir pastiprināta tieksme pēc fiziskas tuvības.Tāpēc jau nevajag to bazūnēt visur un visiem!!!

 9. Nejauciet seksošanu jeb fizisku kopošanos ar mīlēšanos. Mļēšanās vārda pamatā ir sakne no vārda mīlestība.Bet šodien bērni nedzimst tieši tāpēc.ka nav mīlestības,bet ir tikai izvirtīgais sekss,kas tikai pierāda,ka tā saucamais vīrietis ir tikai tāds cilvēku sugas tēviņš vien.

  • Pilnībā piekrītu, bet par pēdējā rindkopa gan garām. Ne visi vīrieši ir tādi, kas vēlas tiaki dzīvniecisku kopošanos jeb seksu.

 10. Ja tauta sekotu šiem ieteikumiem, tad neizmirtu, bet veselīgi turpinātos, neskatoties uz divkosīgo sātanistu – kristiešu gauduļošanu un sprāgoņa elka pielūgšanu, kuriem derdzas viss dabīgais.

 11. Ieder sīvo ,iespraud stīvo un tik dzīvo! Vairo debīlo bērnu skaitu ,pardon bērnu ar īpašām vajadzībām,Latvijā,kur drīzumā būs tikai palīgskolas izzudīs nodokļu maksātāju pat šo skolu uzturēšanai.

  • citus vakarus tāpat iedzer, vai tad veselu gadu gaida , lai pamīlētos vai iedzertu? nejauciet lietas ! kuŗš ir izlaidīgs , tas ir vai tur svētki vai darbdiena

 12. Tikai ne ar Poišu.

 13. Galvenais ir pacelt latviešu dzimstību.

  • Kā tad! 😀 To jau viegli izdarīt, bet jautājums ir – cik no tiem varēs normālu bērnam dzīvi nodrošināt? Tāpēc sākumā ir jādomā un tikai tad jādara! 🙂

  • Kā tad! 😀 To jau viegli izdarīt, bet jautājums ir – cik no tiem varēs normālu bērnam dzīvi nodrošināt? Tāpēc sākumā ir jādomā un tikai tad jādara! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+