×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. maijs, 2016
Drukāt

Par “separātisma finansēšanu” arestēts “Liepājas metalurga” īpašnieks (9)

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Liepājas metalurgs" sagatavju cehs.

Ukrainas Drošības dienests (UDD) par “separātisma finansēšanu” arestējis bijušo Sevastopoles pilsētas padomes deputātu, rūpnīcas “Liepājas metalurgs” līdzīpašnieku Jevgeņiju Kazminu, vēsta Ukrainas tīmekļa medijs “PolitNavigator”, atsaucoties uz “Pilsoniskā korpusa “Azov”” vadītāja Romāna Zvariča dzīvesbiedri Svitlanu Zvariču.

“UDD par separātisma finansēšanu arestējusi Jevgeņiju Kazminu – Krimas “KVV-Grupp” īpašnieku. Šis separātiskais grupējums mēģināja sagrābt rūpnīcu “Atek” un iznīcināt brīvprātīgo remontbāzi (..) un pulka “Azov” mācību treniņu bāzi,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Zvariča.

Kazmins kopā ar savu partneri Valēriju Krištaļu pēc Krimas okupācijas turpināja biznesu Ukrainā. Viņu uzņēmums cita starpā nodarbojās ar metāllūžņu eksportu no Ukrainas uz Rietumiem.

2014.gadā uzņēmēji metāllūžņu pārstrādei Latvijā iegādājās rūpnīcu “Liepājas metalurgs”.

Krištaļs un Kazmins arī kontrolē SIA “Karbon”, kas Sevastopolē Uzvaras parka rajonā būvēja elitāro apartamentu kompleksu “Victory Hills”.

Šajā projektā tika pārsniegts būves stāvu skaits un apbūves platība, tāpēc Krievijas prokuratūra uzņēmumam piesprieda naudassodu. Būve ir iesaldēta.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. ..kādam būtu jāuzņemas atbildība,bet vai kāds uzņemsies….jo lēmēji vairs nav valdībā;;)))) un tāpēc mēs esam dziļā grāvi kad tie ļēmēji ne parko neatbild,dabun tik savu labumiņu prēmijas veidā un attā. ..pēc mums kaut zāle neaug!!!!

  2. Ja mūsu specdienesti pieļauj tik rupjus mūsu valsts principu pārkāpumus, tad kam tie vispār ir vajadzīgi? Lai tvarstītu latviešu patriotus? Kā reaģēs valdība uz savu politisko principu pārkāpšanu? Vai demisionēs, vai būs kurla un akla?

  3. Cik rūpīgi mūsu “gudrās ” galvas ir izvēlējušās “LM” investorus. Kuri specdienesti viņus ir konsultējuši? Kam aiziet mūsu nodokļu nauda???

  4. Slēgt šo Padomijas reliktu ! Atbildēt

    Tas nav Latvijas interesēs mākslīgi uzturēt šo smago industriju, kurai Latvijā nav ne izejvielas, ne lētas enerģijas, ne noieta. Vadībai jāpalīdz darbiniekiem pārkvalificēties un atrast citas darbavietas.

  5. Patiesam, burviga laika dzivojam,t.i., musu valdiba pardod Liepajas Metalurgu seperatistiem, bet vainojam visa Krieviju? Var tagad drosi rakstit VISVIS JAUNAKO LAIKU vesturi. Gan jau vel ne tadus podus redzesim un dzirdesim. Pats interesantakais vel prieksa, paskatisimies, kadus podus musu gudrinieki vel pastradas.

  6. Tad jau mūsu valsts ir sponsorējusi seperātistus!

  7. bet ne tas, pie kura Liepājas mēris Sesks piehaltūrēja par tulku!

  8. Liepājas metalurga īpašnieki ir demontējuši par lēto nopirktās rūpničas un pārdevuši lūžņos!

Draugiem Facebook Twitter Google+