×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
18. oktobris, 2016
Drukāt

Par sievas slepkavības organizēšanu notiesātā Ivanova lūgumu noraida

Slepkavības krimināllietā apsūdzētais, nelaiķes vīrs Igors Ivanovs piedalās tiesas sēdē 2014.gadāSlepkavības krimināllietā apsūdzētais, nelaiķes vīrs Igors Ivanovs piedalās tiesas sēdē 2014.gadā

Foto - LETA

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien noraidīja par savas sievas Ellas Ivanovas slepkavības organizēšanu notiesātā uzņēmēja Igora Ivanova pieteikumu pirmstermiņa atbrīvošanai, piemērojot elektronisko uzraudzību.

Pats Ivanovs pirms konvojēšanas no tiesas sēžu zāles žurnālistiem sacīja, ka šis nav normāls lēmums, ka viņš pilda visus sev noteiktos pienākumus un ieslodzījuma vietā uzvedas ļoti labi.
Pēc viņa domām, viņa sievas slepkavību pasūtīja un īstenoja, kā arī viņa paša slepkavību cietumā organizēja viņa “nedraugi”. Tāpat viņš norādīja uz korumpētām amatpersonām, kuras “izdomā pret viņu krimināllietas, lai ietekmētu tiesu”. Ivanovs uzsvēra, ka viņu gaida ģimene, bērni un bizness, viņam padomā ir jauni projekti. Šo lēmumu viņš noteikti pārsūdzēšot.

Notiesātais norādīja, ka prokurors bija pret viņa atbrīvošanu šodien ar elektronisko aproci, apelējot pie tā, ka it kā Ivanovs teju pirms gada sūtījis draudu īsziņu. Ivanovs gan uzsvēra, ka telefona viņam nav un tādu neizmantojot, saucot šādu situāciju par muļķīgu un absurdu.

Ivanovs Centrālcietumā jau ir nosēdējis divas trešdaļas no 12 gadu cietumsoda par Ellas Ivanovas slepkavības organizēšanu, līdz ar to viņš varēja lūgt izvērtēt iespējas viņu pirms termiņa atbrīvot.

Kā ziņots, Augstākā tiesa uzņēmējas Ivanovas slepkavības krimināllietā apsūdzētajam nelaiķes vīram Ivanovam piesprieda brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un sešiem mēnešiem, Ludvigam Antonovam – 14 gadu un sešu mēnešu brīvības atņemšanu. Savukārt Vitālijam Mamedovam tiesa piesprieda brīvības atņemšanu uz desmit gadiem un sešiem mēnešiem. Gan Ivanovam, gan Antonovam, gan Mamedovam saskaņā ar tiesas lēmumu noteikta arī policijas kontrole uz trim gadiem.

Ivanova savas privātmājas pagalmā Rīgas rajona Garkalnes pagasta Priedkalnē tika nošauta naktī uz 2008.gada 7.janvāri. Prokuratūra vēlāk cēla apsūdzības četriem vīriešiem – nelaiķes vīram Ivanovam, Antonovam, Mamedovam un Asifam Handžanovam, kurš tika attaisnots.

Prokuratūras ieskatā ideja nogalināt savu sievu radusies Ivanovam, noziegumu izplānojis Mamedovs, bet izpildījis Antonovs, savukārt Handžanovs šo slepkavību atbalstījis, ar automašīnu aizvedot Antonovu uz nozieguma vietu. Neviens no apsūdzētajiem neatzina savu līdzdalību Ivanovas slepkavībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+