×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

Baložos aiztur vīrieti par sievasmātes slepkavības mēģinājumu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Naktī uz 1.septembri Baložos aizturēts vīrietis, kurš, iespējams, mēģinājis noslepkavot savu sievasmāti, liecina Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) informācija.

Policijā klāsta, ka patrulēšanas laikā Baložu pilsētā policistu uzmanību piesaistīja sieviete, kura mājusi ar roku. Reaģējot uz šo žestu, RPP darbinieki ieraudzīja pie mājas kāpņutelpas sievieti ar asinīm notraipītām drēbēm un vairākām grieztām brūcēm.

Pēkšņi no kāpņutelpas parādījās vīrietis ar nazi rokās, kurš atvēzējoties mēģināja iedurt sievietei, taču, ieraugot policijas darbiniekus, iebēga kāpņutelpā.

Skrienot vīrietim pakaļ, RPP darbinieki vīrieti aizturēja, atņēma divus ar asinīm notraipītus nažus un vēlāk nodeva aizturēto vīrieti Valsts policijas (VP) darbiniekiem tālākajai rīcībai.

Noskaidrojot aizturētās personu identitāti, konstatēts, ka aizturētais vīrietis ir dzimis 1990.gadā un ir cietušās sievietes meitas vīrs. Viņš jau iepriekš atradies policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem.

Šobrīd cietusī ar vairākām grieztām brūcēm atrodas slimnīcā, bet aizturētais vīrietis nodots VP kolēģu rīcībā tālākai izmeklēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. baumas ir patiesas, un zinu nav jāsmejās!

Draugiem Facebook Twitter Google+