Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
14. augusts, 2014
Drukāt

Par sirmgalves aplaupīšanu Jelgavā aizturēti divi agrāk tiesāti vīrieši

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) darbinieki aizdomās par 1936. gadā dzimušas sievietes aplaupīšanu Jelgavā aizturējuši divus agrāk tiesātus vīriešus, informē VP ZRP.

Abi vīrieši sievieti aplaupīta viņas dzīvoklī 31.jūlijā, nolaupot zeltlietas – auskarus, ķēdīti un mobilo telefonu. Daļa no nozagtajām mantām, kas bija nodotas vienā no lombardiem Jelgavā, ir atgūtas.

1964. un 1995.gadā dzimušie vīrieši ir jelgavnieki un agrāk ir tiesāti četras reizes. Viens no viņiem no ieslodzījuma vietas atbrīvots šā gada jūlija sākumā.

Abas personas ir apcietinātas. Izmeklēšanas laikā pārbaudīs, vai abi apcietinātie ir saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+