Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. augusts, 2014
Drukāt

Par sirmgalves aplaupīšanu Jelgavā aizturēti divi agrāk tiesāti vīrieši

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) darbinieki aizdomās par 1936. gadā dzimušas sievietes aplaupīšanu Jelgavā aizturējuši divus agrāk tiesātus vīriešus, informē VP ZRP.

Abi vīrieši sievieti aplaupīta viņas dzīvoklī 31.jūlijā, nolaupot zeltlietas – auskarus, ķēdīti un mobilo telefonu. Daļa no nozagtajām mantām, kas bija nodotas vienā no lombardiem Jelgavā, ir atgūtas.

1964. un 1995.gadā dzimušie vīrieši ir jelgavnieki un agrāk ir tiesāti četras reizes. Viens no viņiem no ieslodzījuma vietas atbrīvots šā gada jūlija sākumā.

Abas personas ir apcietinātas. Izmeklēšanas laikā pārbaudīs, vai abi apcietinātie ir saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+