×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Par Skolēnu dziesmu svētku Rīcības komitejas priekšsēdētāju Rīgā iecelts Ameriks (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Par XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas domes (RD) Rīcības komitejas priekšsēdētāju iecelts pašvaldības vicemērs Andris Ameriks, savukārt par viņa vietniekiem Rīcības komitejā – RD Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, aģentūra BNS uzzināja RD sēdē.

Rīcības komitejas pienākums būs nodrošināt Rīgas skolēnu dalību atlases pasākumos un dziesmu svētkos, organizēt dalībnieku izmitināšanu un ēdināšanu, sadarboties sabiedriskās kārtības uzturēšanā un dalībnieku transporta kustības plānošanā un koordinēšanā Rīgā, piedalīties pilsētas noformējuma izveidē un vietu sagatavošanā pašvaldības īpašumos, kā arī sekmēt Rīgas starptautisko sadarbības partneru un vieskolektīvu līdzdalību.

RD Rīcības komitejā darbosies būs arī uzņēmuma “Rīgas satiksme” valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens, RD Ārlietu pārvaldes direktore Baiba Buka-Vaivade, RD Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Rīgas pilsētas būvvaldes Pilsētvides dizaina pārvaldes vadītājs Valdis Dombrovskis, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, RD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Āboliņa, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass, RD Satiksmes departamenta Starpinstitūciju projektu nodaļas vadītāja Rudīte Reveliņa, uzņēuma ” Rīgas meži” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš, RD Finanšu departamenta direktore Ilga Tiknuse, kā arī RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece – departamenta direktora vietniece Dina Vīksna.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies no 6. līdz 12. jūlijam. Kopumā gaidāmi aptuveni 50 pasākumu. Svētkos piedalīsies 37 tūkstoši dalībnieku, un tik liels dalībnieku skaits skolēnu dziesmu svētkos būs pirmo reizi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ZAGLIS IELIKTS PAR ZEMEŅU DĀRZA SARGU !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+