×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Par slepkavību tiesātu latvieti tur aizdomās Lielbritānijā pazudušās skolnieces lietā (Video) (3)

Foto  - Metropolitan PoliceFoto - Metropolitan Police

Lielbritānijā pazudušais Latvijas pilsonis Arnis Zaļkalns ceturtdien atzīts par aizdomās turamo pazudušās skolnieces lietā, vēsta Lielbritānijas mediji.

Iepriekš tika uzskatīts, ka Zaļkalns varētu būt vien vērtīgs liecinieks šajā lietā.

Kā vēstīts, Lielbritānijas policija meklē pazudušu Latvijas pilsoni, 41 gadu veco Arni Zaļkalnu, par kuru nav nekādu ziņu kopš 3.septembra, vēsta britu mediji.

Viena no versijām ir, ka Zaļkalns pašlaik varētu uzturēties Latvijā.

Policija meklē arī 14 gadus veco skolnieci Alisi Grosu, kura pazuda 28.augusta pēcpusdienā.

Alise pēdējo reizi redzēta videonovērošanas kameru uzņemtā video. Arī Zaļkalnu videonovērošanas kameras fiksējušas tajā pat vietā, kur Alisi, tikai apmēram 15 minūtes vēlāk.

Tāpat Lielbritānijas policijai izdevies noskaidrot, ka Zaļkalns Latvijā izcietis sodu par slepkavību. Viņš ticis notiesāts 1998.gadā un ieslodzījumā pavadījis septiņus gadus.

Savukārt 2009.gadā Zaļkalns jau Lielbritānijā arestēts saistībā ar nepiedienīgu uzbrukumu pusaudzei, tomēr vēlāk lieta izbeigta.

Novērošanas kameru video Alise redzama, braucot ar divriteni gar kanālu Londonas rietumos. Policija ziņo, ka meitene pēdējo reizi redzēta šajā vietā. Ir aizdomas, ka tālāk uz šī ceļa viņa varētu būt sastapusi Zaļkalnu.

Pazudušās Alises Grosas māte Rozalinda Hodžkinsa intervijā raidsabiedrībai BBC.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā Anglijas policija var to zināt ,ja Latvijas puse tādas ziņas nesniedz ,UK ir iespējas iebraukt visiem noziedzniekiem,viņam piesprieda 12 gadus , no kuriem viņš cietumā bija 7,Latvijā vēl ir vecā tiesu sistēma no PSRS laikiem ,kad noziedzniekiem ir lielākas tiesības kā cietušiem , no UK tiesu sistēmas Latvijai ir kā līdz mēnesim,cik tā ir atšķiriga ,turklāt Latvijā ir arī ļoti liela korupcija ,kuram ir vairāk naudas tas var cietumā nesēdēt vispār!

  2. Vēlētos uzzināt, kā sauc tiesnesi, kas piesprieda tikai 8 gadus par tīšu slepkavību. Kā sauc ķirurgu, kas prasīja naudu par lodes izņemšanu? Vai Interpols un Anglijas policija zināja par imigranta kriminālo pagātni?

Draugiem Facebook Twitter Google+