Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
7. februāris, 2014
Drukāt

Seminārs par sociālo uzņēmējdarbību

Foto - LETAFoto - LETA

Sociālā uzņēmējdarbība – mūsu nākotne vai modes tendence? Lai saņemtu atbildes uz šo un vēl citiem jautājumiem, ES māja aicina apmeklēt semināru “Sociālā uzņēmējdarbība – kas lācītim vēderā?”, kas notiks 11. februārī no pulksten 13 līdz 15 ES mājā Aspazijas bulvārī 28.

Semināra laikā nozares eksperti un speciālisti ne tikai sniegs ieskatu sociālajā uzņēmējdarbībā un tās atšķirībās no “parastās” uzņēmējdarbības, bet arī diskutēs par sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, nākotnes tendencēm, iespējām un izaicinājumiem, kā arī iepazīstinās ar sevi jau pierādījušiem sociālās uzņēmējdarbības piemēriem.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot pa e-pastu esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+