Sports
Citi sporta veidi

Par spīti nopietnām veselības problēmām pludmales volejbolists Solovejs ar optimismu raugās uz tālāko karjeru0


Aleksandrs Solovejs volejbolā atgriezies pēc insulta.
Aleksandrs Solovejs volejbolā atgriezies pēc insulta.
Foto: FIVB

Pludmales volejbolists Aleksandrs Solovejs, duetā arī Mihailu Samoilovu, sestdien ieņēma dalītu 17.vietu Jūrmalā notiekošajā Pasaules tūres trīs zvaigžņu posmā.

Solovejs, kurš savulaik spēlējis kopā ar Mārtiņu Pļaviņu, Ruslanu Sorokinu, Tomu Šmēdiņu un Rihardu Finsteru, nākamajā sezonā cer nopietni atgriezties uz lielās pludmales volejbola skatuves. Pēc insulta!

Patlaban 28 gadus veco 2,03 metrus garo spēlētāju pirms pusgada piemeklēja nopietnas veselībs problēmas, tāpēc šai sezonai viņš īsti pat nebija gatavojies, tomēr Mihaila Samoilova piedāvājumu spēlēt kopā pieņēmis ar prieku.

“Mēs kopā neesam daudz trenējušies. Es vispār neko daudz neesmu trenējies un šai sezonai neko daudz arī negatavojos, jo man bija nopietnas veselības problēmas. Miša (Samoilovs) man piedāvāja kopā spēlēt tikai pirms mēneša, tāpēc pietrūkst stabilitātes,” portālam “LA.LV” par savām šā brīža sajūtām Majoru pludmalē stāstīja Aleksandrs.

Sākotnēji viņš nevēlējās atklāt, kas tad īsti bija noticis, jo tās ir nelāgas atmiņas. Tomēr, viss ir palicis pagātnē.

“Es baigi negribu teikt, kas notika, jo tagad viss kārtībā, varu trenēties. Bet nu labi, ja reiz jautā. Man bija insults, tāpēc nācās izlaist vairāk kā pusgadu. Jā, bija nopietni, bet tagad viss kārtībā. Ārsti īsti netika skaidrībā, kāpēc tā notika. Es negribu par to runāt, tas bija sen, esmu to aizmirsis. Mediķu uzraudzība man nav vajadzīga, varu spēlēt,” Solovejs par savām veselības likstām nebija pārāk runātīgs.

Saistītie raksti

“Es visu uztveru viegli, tāpēc nebija problēmas atgriezties lielajā sportā. Pusgadu atpūtos, tad bija operācija elkonim, arī to izārstēju un sāku spēlēt. Vispirms kopā ar Rihardu Finsteru, tad mēs izlēmām, ka kopā nespēlēsim, bet tālāk sekoja piedāvājums no Mihaila Samoilova. Jā, man ir regulāri jāpārbaudās pie ārstiem, ja viss ir kārtībā, tad ir zaļais signāls, ka varu turpināt,” bilda volejbolists, kurš nākotnē raugās ar lielu optimismu.

“Ceru, ka nākamsezon būs labāk, gatavosimies jau nopietnāk. Tagad nospēlēsim Latvijas čempionāta finālu, tad atpūtīsimies, bet plāns ir nākamā gada janvārī doties uz Ēģipti, kārtīgi trenēties. Mērķis ir spēlēt Pasaules kausa posmos. Arī šogad varējām braukt uz Romu, bijām Maskavā, bet šobrīd vēl nejūtamies tik droši kopā, tāpēc labāk kārtīgi sagatavoties, sakārtot finansiālo pusi, un tad braukt,” Solovejs klāstīja par plāniem.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Dzierkals karjeru turpinās Somijā
20 stundas
LE
LETA
Sports
Palameika kāpj uz pjedestāla Polijā
20 stundas
LE
LETA
Sports
Marcinkēviča atkārto savu rekordu
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
9 stundas
LE
LETA
Dabā
Izplatīts dzeltenais brīdinājums par stipru lietu
32 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
9 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
11 stundas
PL
Pēteris Leiškalns*
Ekonomika
Pēteris Leiškalns: Šādā veidā svaidīties ar naudu nedrīkst! Tas ir amorāli!
47 minūtes