×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
29. novembris, 2016
Drukāt

Par spīti plikumiem Rešetina ģimenē iztiek bez greizsirdības scēnām (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins, šķiet, pēdējo gadu laikā piedzīvo savu zvaigžņu stundu ne tikai teātrī, bet arī kino. Jau labu laiku LNT kanāls piedāvā seriālu „Šķiršanās formula”, kurā galvenā varoņa Oskara loma uzticēta Intaram, savukārt pēc nedēļas uz lielajiem ekrāniem nonāks režisora Andreja Ēķa jau milzu ažiotāžu raisījusī filma „Svingeri”, kurā Intaram arī lielā loma. Turklāt ne vairāk un ne mazāk viņa pēcpuse, pateicoties filmas reklāmrullītim, nu zināma visai Latvijai.

Tomēr aktiera sievai – fitnesa trenerei, savulaik konkursa „Mis Latvija 2002” uzvarētājai – Zandai Zariņai-Rešetinai greizsirdība ir sveša. Viņi ir kopā jau desmit gadus, no tiem laulībā pavadīti astoņi. Abi audzina divas meitiņas – desmitgadīgo Elīzu Mariju un četrgadīgo Grētu.

Aktiera sieva žurnālam „Kas Jauns” atklāj, ka, protams, seriālu skatoties, un dažas sērijas ļauj skatīties arī meitām. Par vīra plikumiem un kaislīgajam ainām ar filmas partnerēm viņai iebildumu neesot, jo tāds ir Intara darbs. „Uz sievietēm kārais seriāla Oskars noteikti nav Intara paštēls. Dzīvē viņš citāds. Viņš ir godīgs,” teic Zanda. Turklāt jebkuras attiecības varot balstīties tikai uz savstarpēju uzticēšanos un pieņemšanu. „Ja es rīkotu greizsirdības scēnas, nespējot pieņemt vīra radošās izpausmes, tas neko nemainītu. Es tā tikai sev darītu pāri,” žurnālam atklāj aktiera sieva.

Zanda atzīst, ka šī vasara viņai ar abām meitām bijusi ļoti grūta, jo Intars visu laiku pavadījos filmēšanas laukumā un pēc tam jau sākusies teātra sezona. Visas ikdienas un sadzīves lietas pārsvarā gūlušās uz Zandas pleciem Tomēr lielas cerības tiek liktas uz nākamo gadu, kad abi plānojuši laiku vasarā veltīt sev un doties nelielā romantiskā braucienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šķiršanās formulu rāda pa tv3 ne Lnt

Draugiem Facebook Twitter Google+