Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Par stāvēšanu krustojumu tuvumā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

No jaunā gada būšot dažādi grozījumi ceļu satiksmes noteikumos. Par stāvēšanu pie krustojumiem, piemēram. Vai varat paskaidrot, kas un kā tieši mainīsies? Linda R. no Rīgas

Krustojumos un piecu metru attālumā no tiem auto stāvēšanai novietot neļāva jau pašlaik spēkā esošie noteikumi. Neļaus arī jaunie. Izmaiņas ir tikai formulējumā “krustojums”. Pēc vecajiem noteikumiem pieci metri bija jāmēra no vietas, kur krustojas iedomātas ielu brauktuvju malas turpinošas līnijas. Jāatzīst – visai sarežģīts un aptuvens, tātad strīdīgs mērījums. Lai novērstu domstarpības, turpmāk pieci metri būs jāmēra no vietas, kur beidzas taisna brauktuves mala un sākas krustojumu veidojošs noapaļojums. Tātad stāvošais transports tiek atbīdīts nedaudz tālāk no pagriezienu manevriem un ielu šķērsojošiem gājējiem.

 

20151201211532_1414

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas tikai Latvijā,vai visā Eiropā?

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+