×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
29. oktobris, 2013
Drukāt

Par Sudrabu runā, bet viņa klusē
 (26)

Foto - LETAFoto - LETA

Par bijušo valsts kontrolieri Ingūnu Sudrabu atkal raksta presē, stāsta radio – rezervējot vietu zem “politiskās saules”. Nemainīgi populārā Sudraba tikusies ar lielo pilsētu mēriem – Valmieras Boķi, Jēkabpils Salceviču, Daugavpils Lāčplēsi, Liepājas Sesku un citiem reģionālajiem līderiem, taču, kā “Latvijas Avīzei” atzina pati kundze: pašlaik viņai neesot ko teikt politiskās karjeras sakarā. Viņa gan tiekot laipni uzrunāta un bieži aicināta satikties ar “politiskām personām”, un neatsakot nevienam, kas vien būtu uzaicinājis.

Domājams, ka Sudrabas pagaidām neizdarītā izvēle dibināt partiju vai pievienoties kādai no esošām dara stipri vien tramīgus pārējos nākamo vēlēšanu cīņas dalībniekus. Tā spriež, ka ekskontrolieres nostāšanās uz starta līnijas gluži automātiski sola lielus panākumus tam spēkam, kuras sarakstā vēlētāji atradīs viņas vārdu – iespējams, pat kā premjera amata kandidāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Neparasti tramīgi un visi kā VIENS 25 komentētāji (es – 26) runā par Sudrabas kundzes IT KĀ kaut KĀDU SAISTI AR Maskavu, Kremli, Sc un sazin vēl ar KO!?? Protams, ka aprasti jau ir tie, kas tiešām brauc uz turieni un uztur sakarus visus šos gadus līdz šim brīdim! Viņi laikam palikuši neinteresanti…Pavisam neilgi atpakaļ NA biedre Grende tecēja uz ikru maizīšu nobaudīšanu (attēls no ziņām neiziet no prāta!) un tas ir normāli…Tur NEVIENAM KOMENTĒTAJAM GALVA NESĀP UN LAIKAM VISS IR SKAIDRS??? Taču Saeimas spīkeres Āboltiņas palaistā “PĪLE” par Sudrabas saisti ir TIK ĻOTI IETEKMĒJUSI cilvēku prtātus piemirstot, ko pati Āboltiņa kopā ar RP vaditāju Zatlera kungu darījaTŪLĪT pēc 11.SAeimas vēlēšanām šajā sakarā???! NO KĀ BAIDĀS ĀBOLTIŅAS KUNDZE TAGAD? Kas viņu dīda? Domāju – BAILES ZAUDĒT, jo Sudabas kundze TIK TIEŠĀM AR SAVU PERSONĪBU IR ĻOTI BĪSTAMA ZINĀMIEM VARAS UN NAUDAS KĀRIEM ELEMENTIEM!!! Arī par E.REPŠI UN VIŅA AKTIVITĀTĒM VISS OKEI!? Redzēsim, vai spīkere un partija “Vienotiba” izmainīs vēlēšanu likumu par labu Latvijas valsts attīsībai vārda tiešā nozīmē JEB TEĀTRIS AP VĒLĒŠANĀM TURPINĀSIES UN VISS PALIKS PA VECAM!? Ja viss paliks pa vecam, tad vadzis var lūzt – visam ir savs mērs un laiks – ari valsts iznīcināšanai un GALVENAIS – iedzīvotāju pacietibai un tolerancei…. CIL ILGI VAR IZLAUPĪT VALSTI UN PALIKT NESODĪTI!? Cik ilgi VAR ŅIRGĀTIES UN PIESMIET VĒLĒTĀJUS AR TRADICIONĀLO FRĀZI: “JŪS TĀDUS DEPUTĀTUS PAŠI IEVĒLĒJĀT…!?”

 2. Man liekās , ka šī lapsa ir daudz viltīgāka , jo varbūt tūlīt neies savā SC , net varbūt repšika kremliskaja , oligarhu midzeni par žīdu naudu . Jo repšiks jau tautu uzmeta ar savām žīdu rebēm un kopošanās , 112 miljoni metalurgam un neviens kas draudzējās ar savu galvu par šo blēdi nebalsos .

 3. Damochka sudraba ies peec savu kuratoru – nesaskanjas centera – saraksta.

 4. Ja Sudrabu ievēlēs, tad tā pati skolotāja, kas te visus citus aprej kā ķēdes suns, pēc gada atkal apries savu lielo glābēju Sudrabu. Viens cilvēks, kas regulāri ir visus citus nosodījis, bet pats NEKO nav izdarījis, nav laimes lācis, kremļa aģente ne tik.
  Ja nu patiešām tā ir kāda skolotāja, tad savus bērnus gan negribētu ļaut tik negatīvam cilvēkam mācīt.

 5. Lai Kremlis domā, kur tādu kā Sudraba bāzt.

 6. Labi pastrēbuši no lielās siles ar lielu joni Vienotības kranči atkal var celt saulītē savus darba devējus. Jo žēl pazaudēt tik dāsnu maizes devēju,kur bez darba var nobarot treknu muti.
  Vienotības jau raustās argonijā,jo drīz būs jāaiztek pa skuju taku,tāpat kā LC un TP.
  Nākošais gads ienesīs lielas izmaiņas politiskajā dzīvē, būs jauni spēki,kas izvilks Latviju no purva un patrieks varmākas.

 7. skolotājai. Gribētos zināt no kura gada šī skolotāja piedalās vēlēšanās un par ko balsojusi. Izskatās pēc viņas izteikumiem, ka sākot ar 1993. gadu balsojusi par LC, vai ZS (par kuriem tolaik pārsvarā balsoja visi skolotāji), vēlāk par TP un LC/LPP, visbeidzot par “labo latviju”. Tieši dēļ tādiem vēlētājiem mēs esam, kur esam. Vainot šo partiju darboņus arī it kā nevaram, jo tas bija viņu biznesa projekts, tā teikt uzņēmējdarbība. Vainot smadzeņu skalotājus Liepnieku un Stendzenieku, juridiski arī nevaram, jo kāpēc nepacelt lielu naudu praktiski no zemes, ja skolotāji 20 gados piemācijuši tik lielu baru lētticīgu cilvēciņu.

 8. Esam par Sudrabu, redzēsiet,cik daudz cilvēku būs par viņu !

 9. Sudrabas kundzei biežāk vajag aprunāties ar Krievijas vēstnieku (var arī ar Amerikas – dažādības dēļ) un gan jau atradīs elektorātu Viskrievi… vai, piedodiet – Vislatvijas glābšanas komitejai!

 10. Skolotājas redzējums atbilst skaudrajai patiesībai,bet ,,mammas,, un ,,ak vai,, komentārs teikts ar valdības ierēdņa,blēža vai biznesa haizivs muti.

 11. Zinu,ka ļoti daudzi cilvēki cer uz Sudrabu. Ir cerība,ka vienreiztiks pārtraukts genocīts pret tautu.
  Valdošie izmanto ļoti zemiskas metodes, lai ziņu portālos apklusinātu tautas balsi., tiek uzturēti cilvēki, kas šeit slavina un liela liela pastāvošo varu, bet norej oponentus.
  Bet, vai tas jūs glābs no pazušanas, cilvēki visu redz un dzird,kas šinī valstī notiek .

 12. Vai tad mums nepietiek okupantu zābaklaižu un Kremļa pakalpiņu , ka jauzbāžās šai Maskavas tauretājai ?

 13. Dievs, pasargā mūs no šīs kremļa pielūdzējas! Lai taču brauc prom uz savu mīļo rašu, ko jauc šeit gaisu.

 14. Sudraba lieliski apzinās , ka runāšana sudrabs – klusēšana zelts. Jo līdz ko sāks runāt , tā pa visām vīlēm līdīs ārā SC ideoloģija – Latvijā viss būs slikti tik ilgi , kamēr neiekļausimies Eirāzijas kompānijā.

  • Tikai mucā audzis un pa spundi barots var okupantu lakstīgalu uzskatīt par dievieti.Tadēļ jau tiek savēlētas smukas frizūras , Latvijas nīdēji un kangari .

   • Atvainojos bocmanim Atbildēt

    Komentārs nokļuva nepareizā vieta , jo es šo viltīgo Kremļa lapsu neaizstāvu .
    Bet mīļīe tautieši neticēsit , ja būtu prezidenta vēlēšana , ko ievēlētu tauta , tad šī kremļa pagarinatā roka tiktu ievēlēta .
    Vai tad Saeima rīkotos cidādi , tad nebūtu par “prezidentiem” savēlēti bijuši okupantu pakalpiņi : Valmieras lielkomunists, komunists rumpītis , zoo atrastais ar kremļa tankiem un cionistu rozenkroiciete ,kurai bail no VDK maisu atveršānas un Klukstes klickas piesaukšanas .

 15. Es nu gan par Sudrabu nebalsotu!

 16. Jā, interesanti, ko viņa bērniem stāsta?! Nekas pozitīvs tas noteikti nav! Vispār biedējoši!

 17. Lai klusē un nerādās! Pietiek mums to tarkšķētāju!

 18. Sudrabas kundze, paglābjiet mūsu zemīti no šī kangaru jūga ! Mums ir vajadzīgs vadītājs,kuru tauta ciena un, kam uzticas. Ir pagājis ilgs laiks, kura laikā politiskie varmākas ir mocījuši un svešumā padzinuši savu tautu,izpārdevuši mūsu zemi, izšķērdējuši strādājošo smagi nopelnīto naudu. Rūpējušies tikai par savām un sev pietuvinātām personām. Cik ātrā laikā,ienākot politikā, viņi kļūst par ļoti turīgiem un par VISU noteicošiem cilvēkiem. Kā zēļ viņu bizness. Sākot ar noziedzīgo pasauli viss ir politizēts un saistīts ar politiski netīrajiem cilvēkiem. Korupcija, bezatbildība, visatļautība,svējo bīdīšana un piesegšana, šīe ir patreizējās valdošās ” elites ” galvenie saukļi.
  Tatai šeit nav sava vārda, viņi ir nobīdīti malā, ar viltus un melu demogoģiju apstrādā viņu prātus.
  Vismazākaizsargātie cilvēki – invalīdi un pensionāri ir pamesti likteņa varā, tie nedzīvo, bet velk savas dzīvības, visi viņu nabadzības pabalsti aiziet zālēm un par drakoniskajiem maksājumiem un tarifiem, kuri līdzvērtīgi bagāto slānim. Medicīna mūsu valstī domāta tikai priekš turīgajiem. Laukos cilvēki dzīvo nabadzībā,darba,naudas nav transporta pakalpojumi reti. Tuvojamies vērgturu iekārtai, jo lielākai daļai strāājošo ir minimālās algas, jāpārstrādā virstundas , tas pats atiecināms uz cilvēkiem ar augstāko izglītību, kuri pilda valstij svarīgus pienākumus. Tauta ir sašķelta, izveidojušies divi slāņi, valdošie – noteicošie un trūcīgie reņģēdāji,ar kuriem nerēķinājas.
  Toties politiskā ” elite ” un viņiem pietuvinātie plaukst un zeļ, tāpat kā viņu bizness !!!

  • Ceru, ka mani bērni pasargāti no šādas skolotājas! Šādi domājoši “sludinātāji” laikam tie lielākie bļāvēji par algas pielikumu?!

  • Nu gan skolotāja! Žēl bērnu!

  • Skaudra patiesība.

  • Skolotāja saka patiesību. Kāpēc ir tāda situācija? Latvija joprojām nav tiesiska valsts. Valda partokrātija. Mums – bezpartejiskajiem nav atļauts ievēlēt personības. Mums nav vēlēšanu tiesību. Mums ir atstātas tikai BALSOŠANAS tiesības par partijām. Tur tā bēda mūsu tautai.

Draugiem Facebook Twitter Google+