×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

Par “točkām” prasīs atbildību no īpašnieka (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Juridiskās komisijas deputāti ceturtdien trešajā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā cīņai pret nelegālā alkohola tirdzniecību, kas paredz, ka namu īpašnieki vairs nevarēs aizbildināties, ka nezina, ka viņu mājā tirgo nelegālo dziru.

Priekšlikums paredz īpašnieku rakstveidā informēt par īpašumā konstatētajām nelikumīgajām darbībām. Ja gada laikā pēc tam persona savā valdījumā esošajā nekustamajā vai kustamajā īpašumā tomēr vēl būs pieļāvusi nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai realizāciju, viņai varēs piemērot naudas sodu. Naudas sods par “točku” darbības pieļaušanu savā īpašumā fiziskajām personām noteikts no 280 līdz 700 eiro apmērā, bet juridiskajām personām – no 1400 līdz 7000 eiro. Plānots, ka minētās izmaiņas Administratīvo pārkāpumu kodeksā stāsies spēkā 2014. gada 1. janvārī. Par likumprojektu vēl jābalso Saeimai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Vāja jau tā “atbildība” – dažu dienu peļņa… Kaut nullīti pielikuši! Tukši un formāli …

 2. Varbūt nākotnē nodokļu maksātāji varēs uzņemties atbildību par točkām tur kur trūkst ielas apgaismojums un slēpjās nepiebērtas bedres.

 3. PIRMAM KARTAM , PAR KADU ” NELEGALO ALKOHOLU” IET RUNA ?!…

  UN TAD SAKIET – ”kas paredz, ka namu īpašnieki vairs nevarēs aizbildināties, ka nezina, ka viņu mājā tirgo nelegālo dziru.”


  LA.lv
  Portāls http://www.la.lv piedāvā jaunāko informāciju un atspoguļo sabiedriski politiskās, ekonomiskās un kultūras norises Latvijā un pasaulē, īpaši orientējoties uz notikumiem Latvijas iekšpolitikā. Portāls piedāvā arī foto un video materiālus par aktuālajām norisēm Latvijā.
  2 706 cilvēki seko šai lapai…!…

  …Par likumprojektu vēl jābalso Saeimai.
  LABI ! SEKOSIM – ”BALSOJUMAM ”!…LV. UN CITUR ..!…SMAIDS !…

  …SPORTS *

Draugiem Facebook Twitter Google+