×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Par trim miljoniem eiro izdodas izsolīt Ķemeru sanatoriju (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Izsolē piektdien par trim miljoniem eiro izdevies izsolīt Ķemeru sanatoriju, pastāstīja sanatorijas īpašnieka “Ominasis Latvia” maksātnespējas administrators Ainars Kreics.

Izsolē ar augšupejošu soli lietu kopības sastāvā piedāvāja iegādāties uzņēmumam piederošos piecus nekustamos īpašumus Jūrmalā, un kustamo mantu, kas sastāv no gandrīz 15 000 pozīciju, kā arī grāmatām. Nekustamā īpašuma un kustamās mantas izsoles sākumcena bija noteikta 2,9 miljonu eiro apmērā.

Kreics pagaidām neatklāja, kurš ir izsoles uzvarētājs, vien norādot, ka tā ir kāda Latvijā reģistrēta juridiskā persona, kas arī bija vienīgais pretendents, kas pieteicies izsolei.

Pēc Kreica teiktā, šī bija trešā izsole ar šādu mantas sastāvu, bet iepriekš Ķemeru sanatoriju nebija izdevies izsolīt četras reizes.

Jau vēstīts, ka līdz šim administratoram izsolēs nebija izdevies pārdot Ķemeru sanatoriju – lai arī interese par sanatorijas iegādi tiek izrādīta, izsolēm neviens pretendents līdz šim nav pieteicies.

Tāpat ziņots, ka Jūrmalas pilsētas tiesa 2013.gada 1.martā pasludināja sanatorijas “Ķemeri” kompleksa īpašnieka “Ominasis Latvia” maksātnespējas procesu, ieceļot par maksātnespējas administratoru Kreicu. “Ominasis Latvia” īpašumā atrodas vairāki īpašumi Jūrmalā, t.sk. nekustamais īpašums Tukuma ielā 42, kas sastāv no zemes vienības 13 779 kvadrātmetru platībā un uz tās esošās viesnīcas un sanatorijas. Sanatorijas “Ķemeri” kompleksā ietilpst valsts nozīmes arhitektūras piemineklis “Viesnīca” un viens vietējās nozīmes kultūras piemineklis “Peldu iestāde”.

“Ominasis Latvia” maksātnespējas administrators, lai apmierinātu iesniegtos kreditoru prasījumus, ir uzsācis sanatorijas “Ķemeri” kompleksa un ar to saistīto kustamās mantas pārdošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tāmnieks/luterāns Atbildēt

    Šī izsole ir Latvijas kauns. Mēs (kas ir šie “mēs”?) neprotam novērtēt savus vērtīgākos kultūtvēsturiskos īpašumus un tos pārdodam par sviestmaizi. Vai tiešām Jūrmalas pašvaldībai nevarēja dot tiesības nopirkt šo, par tautas saziedotiem līdzekļiem būvēto, lepno kompleksu! Kas ir 3 miljoni Jūrmalai! Varbūt, ka varēja Lielrīgas reģionam uzdot par GODA PIENĀKUMU samest šos grašus?
    Protams, austrumu ekspresis ir aizgājis un mūsu tēvu tēvu ziedotais kārtējo reizi ir nokļuvis svešinieku rokās. Ko vēl pārdosim- varbūt, ka tikko atjaunoto Raiņa vasarnīcu? Tā ir ļoti skaista un, sev pa nelaimi, uzcelta austrumnieku ļoti pieprasītā vietā. Par to, iespējams, varētu iesist vismaz 1 miljonu, arī Ziemeļblāzmai noteikti ir laba tirgus cena.

  2. Cik labi, ka atradaas viens krievu milijonaars, kas gatavs glaabt Latvijas Peerli, ko par latvijas tautas saziedotajiem liidzekliem uzceela. Pat PSRS laikaa sii sanatorija tika pienaaciigi uztureeta, bet muusu tautas kangariem – valdiibai un Saeimai taa nebija vajadziiga. Ta tagad krievi un ukraini ir laipni aicinaati Latvijaa, bet veelaak vini apvienosies un nostaasies pret latviesu intereseem. Vienotiibai ar Aboltinu prieksgalaa nedriikst dod tiesiibas iekluut 12 Saeima- taa buus Latvijas pilniiga izniicinaasana.

Draugiem Facebook Twitter Google+