×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

Par trīs noziegumiem aiztur agrāk tiesātu vīrieti

LETALETA

Valsts policijas (VP) darbinieki naktī uz pirmdienu par bruņotu laupīšanu Krustpils pagastā aizturējuši agrāk tiesātu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vēl divu noziegumu izdarīšanu – laupīšanu Kokneses pagastā un slepkavības mēģinājumu Bebru pagastā, portālu “LA.lv” informēja VP.

Svētdien policija saņēmusi informāciju, ka slimnīcā no Bebru pagasta ar šautu brūci ievietots 1978.gadā dzimis vīrietis. Sākotnējā informācija liecina, ka cietušo personu viņa dzīvesvietā uzmeklējis 1954. gadā dzimis vīrietis, lai atriebtos par paziņas piekaušanu. Viņš pret 1978. gadā dzimušo vīrieti pavērsis šaujamieroci un izšāvis, trāpot auss rajonā un sejā.

Pēc notikušā varmāka ar savu automašīnu “Mitsubishi Colt” aizbraucis uz degvielas uzpildes staciju (DUS) Kokneses pagastā un iepildījis 20 litrus degvielas. Laupīšanas motīvu vadīts, vīrietis piedraudējis DUS darbiniecei ar šaujamieroci un pieprasījis degvīnu, cigaretes un šķiltavas.

Savukārt Krustpils pagastā laupītājs naktī uz pirmdienu uzmeklējis vienu no moteļiem un, piedraudot ar šaujamieroci, pieprasījis naudu no moteļa apmeklētājiem – astoņiem vīriešiem. Saņēmis pieprasītos 20 eiro, varmāka atstājis moteli. Izejot no tā, noziedznieks divas reizes raidījis mērķtiecīgus šāvienus ēkas virzienā virs ieejas durvīm, līdz bisē vairs nebija patronu. Pēc tam sadarbībā ar moteļa apmeklētājiem vīrietis aizturēts.

Aizturētajam policijas darbinieki izņēma šaujamieroci – divstobru bisi ar apgrieztu stobru. Vīrieša izelpā konstatēja 1,5 promiļu reibumu. Policijas darbinieki uzreiz veica kratīšanu, kuras laikā automašīnā atrada 17 patronas.

Vīrietis ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā, izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai vīrietis nav saistīts citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā. Aizturētais vīrietis 1978.gadā saukts pie kriminālatbildības par tīšu slepkavības izdarīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+