×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
21. februāris, 2018
Drukāt

Par uzbrukumiem sievietēm Cēsīs aiztur jaunieti (1)

Foto - Valsts policijas Vidzemes Reģionālā pārvaldeFoto - Valsts policijas Vidzemes Reģionālā pārvalde

Cēsīs aizturēts jaunietis.

Šā gada 19.februārī Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturēja 1996.gadā dzimušu vīrieti, kurš uzbrucis divām sievietēm Cēsīs, nolaupot to rokassomiņas, tā portālu “La.lv” informēja VP pārstāve Anžela Geļjanu.

Jaunietis, 6.februārī, ap pulkst. 07:18 Cēsu novadā, Cēsīs, Eduarda Veidenbauma ielā, pie SIA “Roze GV” teritorijas, uzbruka 1988.gadā dzimušai sievietei, pieprasot naudas līdzekļus. Kad cietusī atbildēja, ka šādu līdzekļu tai nav, persona, pielietojot vardarbību, nolaupīja rokassomu, kurā atradās naudas maks. Savukārt otrā gadījumā, 13.februārī, pulkst. 20:28 Cēsu novadā, Cēsīs, Akmens ielā 2, jaunietis uzbruka 1957.gadā dzimušai sievietei. Vīrietis pieskrējis no mugurpuses un, nodarot fiziskus miesas bojājumus, nolaupīja rokassomu, kurā atradās naudas maks.

1996.gadā dzimušais jau iepriekš ir nonācis policijas redzes lokā. Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamā persona ir veikusi arī citus noziedzīgus nodarījumus. Jāpiebilst, ka jaunietis aizvadītā gada 20.novembrī tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kā arī tas agrāk ir tiesāts par laupīšanām. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, kā arī personai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamās personas pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 64101202 vai 110.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā ir, jaunietis jau agrāk bija nonācis policijas redzes lokā, novembrī atbrīvots no ieslodzījuma, arī agrāk tiesāts par laupīšanām un atkal dara to pašu, jo citu neko neprot. Cik ilgi ar tādu auklēsies? Notiesās atkal, tad iznāks brīvībā un turpinās to pašu, mēsls tāds, vairāk nekas.

Draugiem Facebook Twitter Google+